Хоча планетарні та спіральні міксери зовні схожі, вони істотно розрізняються за будовою, принципом роботи та, найголовніше, застосуванням. У чому полягають ці відмінності та як вирішити, який із цих пристроїв буде кориснішим для вас.

Спіральний міксер – обладнання для спеціальних завдань

Спіральні міксери призначені для замісу важкого тіста, у т.ч. для піци, пельменів чи хліба - такий тістоміс промисловий можна придбати на сайті компанії Ресто-М. Найчастіше вони зустрічаються у піцеріях, пельменних, пекарнях та закладах громадського харчування.
Цей тип міксера оснащений дуже ефективним двигуном, що обертає як спіральну мішалку, так й саму чашу. Завдяки цій дії міксер ефективно розпушує та аерує тісто. Діжа може бути встановлена стаціонарно або може бути знімною. Спеціальна захисна кришка захищає від можливого нещасного випадку, й водночас дозволяє додавати інгредієнти під час роботи міксера.
Така конструкція міксера дозволяє проводити рівномірну обробку великої кількості інгредієнтів за один раз, зберігаючи при цьому постійну якість продуктів незалежно від зовнішніх факторів. Завдяки спіральному міксеру можна значно розвантажити співробітників та скоротити час приготування піци (або інших борошняних страв).

Планетарний міксер - незамінний не лише у кондитерській справі

Планетарний міксер є одним з найкорисніших пристроїв, що використовуються в багатьох галузях гастрономії, включаючи кондитерську та хлібопекарську. Він використовується в основному для легких тортів. Як він працює?
Його назва вказує на те, як рухається мішалка. Подібно до планет Сонячної системи, наконечник міксера не тільки обертається навколо своєї осі, але й ще обертається по «орбіті» всередині чаші. Цей рух дозволяє ретельно перемішати інгредієнти легкого тіста або начинки, а також збити густу піну з яєчного білка або приготувати крем для торта. Сама чаша тим часом залишається нерухомою. Якісне обладнання громадського харчування від resto-m.com допоможе обладнати кухню будь-якого закладу.
Планетарні міксери мають змінні насадки, що робить їх придатними для різних застосувань. Стандартне обладнання включає:

  • плоский міксер - для ретельного перемішування різних видів тіста для тортів, начинок, пюре, мас та кремів;
  • вінчик - для приготування пишних, сильно збитих яєчних білків, збитих вершків, майонезу;
  • гак - для замішування тіста.

Як правильно вибрати змішувач:

1. Визначте, який консистенції тісто ви хочете отримати
Якщо ви шукаєте пристрій для приготування легких тортів, вибирайте планетарний міксер. Щільне й жорстке тісто вимагає потужнішого пристрою і надійнішої мішалки.

2. Оцініть потужність міксера
Ключовим аспектом при виборі є кількість продуктів, що змішуються. У продажу є як невеликі моделі з чашею місткістю кілька літрів, так і потужні машини, що ідеально підходять для замішування тіста у великих об’ємах.

3. Підберіть параметри пристрою до потреб закладу - ККД, потужність двигуна, максимальний час роботи.

4. Зверніть увагу на ергономіку обладнання