При створенні власного домену хостинг необхідний для того, щоб вашим сайтом можна було користуватися в будь-який день і в будь-який час. Як засновник сайту, ви можете обрати безплатний хостинг або захищений сервер Вікхост. Вам, напевно, цікаво, чим відрізняються ці два варіанти. Виявляється, що безплатний варіант не завжди є найбільш економічно вигідним.

Безплатний хостинг для початку?

Незалежно від того, який контент ви маєте намір розмістити на своєму сайті та наскільки великим буде ваш сайт, хостинг є необхідністю. Багато хто обирає безплатне рішення на тій підставі, що вони тільки починають свою діяльність і тому намагаються уникнути будь-яких витрат. Однак у безплатного хостингу є чимало недоліків. Між вами та провайдером немає обов'язкової угоди, тому збої в роботі нестабільного сервера можуть бути частими та катастрофічними. Ви ніколи не знаєте, коли настане ключовий пік популярності вашого сайту.

Безплатний хостинг означає невеликий обсяг серверного простору, необхідність ділитися ним з іншими користувачами та обмежену пропускну здатність. Це означає, що ретельно підтримуваний сайт, коли він стане популярним, просто перестане працювати, а сучасний інтернет-користувач цінує свій час і не дає йому другого шансу. Крім того, компанії, що пропонують безплатний хостинг, не є благодійними, а це означає, що на вашому сайті буде показуватися реклама, над якою ви не матимете жодного контролю. Надлишок такої реклами зробить ваш сайт схожим на неякісний рекламний пост, тому платний сервер, безумовно, є кращим.

Що відрізняє платний хостинг?

Безумовно, найрозумнішим вибором є перевірений хостінг провайдер в Україні. Провайдер дбає про якість своїх послуг, постійно модернізує технологічну базу, щоб задовольнити підвищені вимоги користувачів. Крім того, обираючи платний хостинг, ви можете скористатися технічною підтримкою 24/7.

Також, залежно від обраного вами пакету, ви можете розраховувати на різні ліміти місця, передачі даних та оперативної пам'яті. Професійний хостинг також пропонує регулярне резервне копіювання даних. Таким чином, під час можливого збою ваші дані будуть у безпеці. Пам'ятайте, що коли ви керуєте інтернет-магазином, у вас є база даних ваших клієнтів, і ви повинні подбати про її безпеку. Обираючи хостинг, зупиніть свій вибір на платному рішенні.

У Vikhost ви знайдете пакет на будь-який бюджет, який забезпечить професійний вигляд і надійність вашого сайту.