Регулятори тиску серії АК-11

Регулятори напруги РРТ-32

Регулятор тиску являє собою пристрій, що здійснює автоматичне увімкнення та вимкнення електродвигуна компресора вагона або іншої техніки, згідно з показниками тиску стисненого повітря в напірній магістралі. Регулятори призначені для контролю та підтримки оптимального тиску в системі.

СВП КВАЗАР – український виробник електротехнічних установок, деталей, вузлів та механізмів. Випускає обладнання для метро, ​​залізничного транспорту (пасажирського, вантажного), шахт, ГЗК, портових машин, різних галузей промисловості, енергетики, машинобудування. Підприємство має великий науково-технічний потенціал, що постійно впроваджує інноваційні рішення для модернізації галузі.

Регулятори тиску АК-11 від СВП «Квазар»

Підприємство приділяє особливу увагу якості товарів. Вся продукція, представлена ​​в каталозі, сертифікована та виробництво відповідає діючим ТУ. Електротехнічна продукція використовується не лише в Україні, а й за кордоном.

Регулятори тиску серії АК-11 - встановлюються для здійснення автоматичного регулювання тиску стисненого повітря. Призначені для пневматичних систем, монтуються на тяговому рухомому складі залізниці та в різних машинах та механізмах промислового призначення.

СВП КВАЗАР випускає електротехнічне устаткування в широкому асортименті:

Електротехнічні датчики. Контролюють нагрівання поверхонь електротехніки, що використовується в транспорті та промисловості, регулюють роботу різних пристроїв та вузлів. Виробляються датчики контролю нагріву букс для вагонів пасажирських поїздів.

Запобіжники. Захищають електромережі комунального, залізничного транспорту.

Контактори. Надійні, високотехнологічні деталі, без яких неможливе нормальне функціонування транспортної або промислової електромережі.

Електромагніти, пневматичні електровентилі. Призначені для керування пневматичними виконавчими системами електровозів, тепловозів,

тягачів, верстатів на відстані. Відмінно підходять для розподільних та пневматичних гальмівних систем.

Регулятори тиску АК-11 та напруги РРТ-32 відрізняються високою точністю та надійністю. Призначені для контролю тиску у магістралях пневмоприводів, напруги для генераторів. Основне застосування – пневматичні системи рухомого тягового складу залізниці, портові машини, шахтне обладнання, машини гірничо-збагачувальних комбінатів, кар'єрна техніка, генератори Г-731, Г-732 та їх аналоги.

СВП КВАЗАР може випускати електротехнічне промислове обладнання на індивідуальне замовлення клієнта. Вся продукція сертифікована, відповідає поточним нормативам та стандартам.

СВП КВАЗАР – сучасні електротехнічні рішення для контролю та управління пневматичними та електричними системами та мережами.

вул. Набережно-Корчуватська, 136Л, м. Київ-03045, Україна.

e-mail: [email protected]