Подумайте про всі речі, які вам потрібно взяти з собою в кемпінг! Кухлі, каструлі, миски, тарілки. Ви не можете взяти з собою улюблений керамічний кухоль в дорогу або нести важкий посуд у ліс! І точно ви не будете використовувати пластик і викидати його на зворотному шляху? То який матеріал найкраще підходить для ваших пригод?

Емальований посуд - це найнадійніше спорядження для кемпінгу.

По-перше, емаль не перешкоджає переробленню матеріалу, який вона покриває, тому сама підлягає перероблюванню.

Крім того, це чудова економія енергії.

Емальована поверхня передає енергію рівномірно та швидко, тому час приготування короткий без втрати смаку. А емальовані кемпінгові кухлі служать гарячою кавою довше, ніж будь-які керамічні.

Емальований посуд не тільки довговічний завдяки вродженій міцності сировини або унікальним технологіям виробництва, але й не піддається часу щодо своєї якості. Його кольори не вицвітають, оскільки він стійкий до ультрафіолету.

Завдяки гладкій поверхні емальований посуд:

  • легко очищається;
  • антипригарний;
  • є природним антибактеріальним видом посуду, тому час обслуговування замінюється насолодою від життя.

Ми всі, безумовно, цінуємо цю цінність після карантину.

Емальовані контейнери для зберігання їжі ідеально підходять для зберігання залишків їжі в холодильнику або морозильній камері. Він стійкий до харчових кислот і запобігає вилученню небажаних присмаків зі сталі, а також не викликає алергії, тому ви можете довше зберігати їжу свіжою та жити здоровіше.

І останнє, але не менш важливе, емальований посуд – це природний багатофункціональний продукт. Ви можете готувати, зберігати, розігрівати та подавати їжу в ньому.

Що стосується сервізу, то їх можна штабелювати, що полегшує зберігання та транспортування. Така природна економічність емальованого посуду дозволяє нам заощадити місце на наших кухнях і легко кинути сумку для пікніка.

Варто звернути увагу на ціни. У вас є унікальна можливість придбати Горнятко емальоване, яке продається за вигідною ціною в інтернет-магазині Enamel Mug, де присутній широкий асортимент та різноманіття кольорів.

Переходьте за посиланням вище для більш детального ознайомлення.