Сучасна медицина, як відомо, включає в себе безліч різноманітних сфер з напрямками. Це і нейрохірурги зі спеціалістами, котрі займаються лікуванням судин. Це і фахівці, котрі спеціалізуються на неврології та рухового апарату та безлічі інших спрямувань. Крім того, в сучасній медицині успішно працюють такі спеціалісти як кардіологи та окулісти, терапевти та дитячі лікарі та безліч інших професійних спеціалістів.

Говорити про те, хто такий лікар-гінеколог, думаємо не варто, особливо представницям прекрасної половини людства оскільки саме вони свого часу мають справу з таким медичним працівником. Сьогодні додатково пропонуємо вам разом із нами розглянути те, хто ж такий гінеколог та чим він відповідно займається.

Хто такий лікар гінеколог?

В першу чергу відзначимо, що якщо вам потрібна консультація гінеколога в Києві, варто знати що лікар-гінеколог являється фахівцем із обов'язковою вищою медичною освітою. Ця людина після закінчення навчального закладу обов'язково проходить інтернатуру з подальшою практикою і тільки після цього їй надається дозвіл вести лікувальну діяльність. Сам по собі гінеколог – лікар, основною спеціалізацією якого є регулювання та контроль жіночого здоров'я. До цього лікаря жінки звертаються не лише коли у них є якісь скарги на здоров'я, але і для того аби регулярно отримувати підтвердження свого нормального стану.

Незважаючи на те, що гінеколог являється фахівцем, котрий займається жіночим здоров'ям, все ж гінекологи бувають різні. Не думаємо що для когось буде відкриттям, що бувають:

акушери-гінекологи, що ведуть вагітність та відповідно приймають пологи;

гінекологи-репродуктологи, котрі спеціалізуються на продовженні роду подружніх пар з допомогою сучасних новітніх технологій з екстракорпоральним заплідненням;

гінекологи-ендокринологи, котрі займаються гормональним фоном жінок та прекрасно розбираються в щитовидній залозі представниць прекрасної половини людства;

дитячі гінекологи, котрі проводять огляди дівчаток віком до 18 років;

ну і відповідно гінекологи хірурги, котрі спеціалізуються на проведенні оперативних втручань.

Вам потрібна термінова консультація лікаря гінеколога? Бажаєте знайти у Києві найкращого спеціаліста? Сьогодні запропонуємо вам вдале рішення.

Медичний центр ІНГО – найкращий варіант для звернення до лікаря гінеколога

Консультація гінеколога вважається органічною, елементарною та звісно обов'язковою процедурою, котру необхідно здійснювати як мінімум один раз на рік. Раптом вам потрібно звернутися не лише на профілактичний огляд, але і з якимось проблемами жіночого здоров'я, кваліфікованого лікаря гінеколога ви знайдете у Києві, а саме у такому закладі як МЦ Інго. Тутешні лікарі відрізняються високим професіоналізмом та гарантують пацієнтам надання високоякісних медичних послуг та доброзичливість, делікатність ну й звісно повну конфіденційність.

Тому якщо ви бажаєте не загубитися у величезній кількості гінекологічних послуг, що їх пропонують у місті Києві, професіонали своєї справи медичного центру ІНГО – це справді вартий уваги вибір. Для того щоби зв'язатися із згаданим медичним центром, просто обирайте один із зазначених номерів телефонів +38 (044) 300-10-05, +38 (067) 350-16-02, +38 (067) 406-42-43 або ж +38 (067) 218-72-95 та телефонуйте сюди.