Щоб дитина могла здобути якісну освіту, треба навчити її любити книгу. Бо саме розумні книги допомагають малечі пізнавати довкілля, розвивати свої когнітивні та творчі здібності. З 1997 року харківське видавництво «Ранок» працює над створенням:

  • навчальної літератури;
  • методичних та дидактичних матеріалів;
  • дитячих книг для самостійного та спільного з батьками читання;
  • розвивальних ігор;
  • канцтоварів.

Кожен рік читачі бачать новий ранок, бо спеціалісти видавництва слідкують за змінами книжкового ринку, щоб запропонувати читачам актуальні новинки. Українські педагоги високо цінують створені колективом фахівців підручники та посібники для школи, віддають їм перевагу в організації навчального процесу.
«Ранок» увійшов у Європейську асоціацію видавців навчальної літератури як
єдиний представник від України. Видавництво являється учасником книжкових виставок та форумів, що проходять в Україні та за кордоном.

Допоміжні посібники

Якісному засвоєнню шкільної програми, крім підручників, сприяють робочі зошити, які повинен мати кожен учень. Такі посібники допомагають зрозуміти тему уроку, закріпити отримані знання, виконати домашні завдання. Для школярів пропонується широкий асортимент робочих зошитів із різних дисциплін: математики, хімії, фізики, біології та ін. Працюючи з робочими зошитами, учні систематизують і краще засвоюють новий матеріал шкільної програми. Всі завдання для класної та домашньої роботи відповідають вимогами українського Міністерства освіти і науки. Доступні зошити для самостійної роботи в електронному форматі. Замовити такі посібники можна онлайн.

Знайомство зі світом природи

Важливою дисципліною для всебічного розвитку дітей являється природознавство. Підручники, що пропонує школярам видавництво «Ранок» створені відповідно до вимог Держстандарту для початкової школи. Вони допомагають учням у формуванні уявлення про сучасну картину світу, про вплив людини на стан навколишнього середовища.
Засвоєнню програми допомагають робочі зошити з різнорівневими завданнями, які передбачають роботу з діаграмами, таблицями, схемами. Така робота стимулює розвиток мислення, збагачує уяву про природу у світі. Можна придбати електронну версію зошита у
PDF форматі.
Педагоги мають можливість отримати електронну версію методичних рекомендацій щодо проведення уроків форматі безплатно.
Ще для вчителів, вихователів, батьків пропонується тематичний довідник із природознавства.