Виробництво друкованих плат в Україні на заводі електроніки Євроком КомпонентсВиробництво електроніки передбачає використання різноманітних електронних компонентів, а також друкованих плат. Друковані плати від українського виробника пропонує компанія Євроком Компонентс. Вся продукція перед поставкою замовнику проходить велике тестування. Ви можете купити друковані плати для виробничого чи ремонтного підприємства за вигідними цінами.

Щоб досягти необхідних результатів, до робіт з проектування та виробництва друкованих плат залучаються досвідчені фахівці різних галузей та напрямків. Замовник може подати своє технічне завдання або замовити розробку, виготовлення друкованих плат. Всі ці позиції входять до списку послуг.

У процесі виробництва друкованих плат в Україні під Києвом на заводі електроніки Eurocom Components використовуються:

 • Надсучасне обладнання.
 • Першокласні матеріали, які гарантують довгострокову та безперебійну експлуатацію.
 • Наші консультанти допоможуть із вибором продукції на сайті, докладніше розкажуть про переваги електронних компонентів українського виробництва.

Сфера застосування друкованих плат

Компанія Євроком Компонентс пропонує свої послуги компаніям та виробникам, які працюють у сфері електронної промисловості та надають послуги:

 1. розроблення електроприладів;
 2. проектування електроніки;
 3. монтаж техніки будь-якої складності;
 4. налаштування радіоелектронного обладнання;
 5. розробки програмного забезпечення та інші.

За результатами роботи замовник отримує продукт, який відповідає необхідним стандартам, пройшов усі необхідні технічні випробування, підсумкове збирання та упаковку. Під час виробничого процесу друковані плати проходять суворий контроль якості всіх етапах виготовлення.

Як оформити замовлення на виробництво друкованих плат від Євроком Компонентс в Україні та Києві?

Щоб замовити друковані плати потрібного типу в потрібній кількості, достатньо оформити онлайн-заявку на сайті та відправити її електронною поштою. Також ви можете зв'язатися з представниками нашої компанії та обговорити деталі замовлення з менеджером компанії. Наші консультанти докладніше розкажуть про послуги нашого підприємства, допоможуть вирішити питання, що виникли.

Правила оформлення заявки на виробництво друкованих плат подано на офіційному сайті eurocom-c.com. Тут ви знайдете технічні можливості підприємства, іншу корисну інформацію. Ми гарантуємо:

 • якість продукції;
 • можливість придбати широкий асортимент електронних компонентів;
 • суворе дотримання термінів виконання замовлення;
 • виготовлення друкованих плат будь-якого класу складності, різних типів, у тому числі плат із підвищеною складністю;
 • швидке виробництво – всі замовлення виконуються у стислий термін;
 • гнучкий підхід – ми виготовляємо друковані плати з власної сировини чи матеріалів замовника;
 • повна відповідність готової продукції європейським стандартам якості та відповідності.