Новини компаній
17:00, 17 квітня 2020 р.
Робота кур'єром: як знайти вигідне місце
Новини компаній
Щоб зробити процес пошуку роботи ефективним, за оцінками експертів, потрібно виділяти не менше 40 годин на тиждень. Правильний розподіл ресурсів і планування допоможуть уникнути невиправданих витрат часу, швидше досягти поставлених цілей. Поширений міф про те, що робоче місце кур'єра завжди оплачується низько й не приносить хорошого доходу. Але, якщо виконувати певний обсяг завдань, вибрати роботодавця з оптимальними умовами співпраці, ця сфера стане джерелом постійного прибутку або непоганим підробітком.
Особливості роботи кур'єром і основні вимоги
Слово походить від латинського «швидко рухатися», французького «бігун». Штат кур'єрів формують компанії доставки, великі мережі магазинів, приватні організації. До їхніх обов'язків входить передача замовнику їжі, товарів, кореспонденції та ін. Повний перелік завдань на кожен день зазначений у персональному маршрутному листі. Співробітник добирається до пункту призначення пішим ходом, на громадському або особистому автомобільному транспорті, мопеді або велосипеді. Даний аспект, як і величина компенсації, обговорюється індивідуально. У великих компаніях процес доставки координує диспетчер. Пошук роботи кур'єром актуальний для тих, хто шукає діяльність на неповний день, з вільним графіком, таку, що не вимагає профільної освіти.
Базові вимоги (кожне підприємство розробляє свій перелік в залежності від специфіки товарів, що поставляються, потреб цільової аудиторії):
- освіта не нижче середньої;
- знання географії населеного пункту, транспортних розв'язок, схем громадського транспорту;
- грамотна мова;
- охайний зовнішній вигляд;
- хороша фізична форма (знадобиться проходити досить великі відстані, можливо, підіймати тяжке, наприклад, при завантаженні товару, доставці на поверх);
- певні особистісні якості (стресостійкість, ввічливість, добропорядність).
Кур'єр не має повноважень для ведення переговорів, досягнення домовленостей з клієнтом, виконання заяв від імені компанії або прийому претензій.
Як знайти хорошу вакансію
На старті необхідно визначити комфортну й вигідну для себе сферу. Це може бути доставка їжі, документації тощо. Варто врахувати рентабельність суміщення з роботою водія, експедитора. Потім важливо провести моніторинг онлайн-майданчиків з опублікованими пропозиціями від роботодавців, періодики з оголошеннями про працевлаштування, соціальних мереж.
Щоб об'єктивніше оцінити рентабельність, варто спочатку класифікувати вакансії за ключовими для себе критеріями: оплата, локація головного офісу, гнучкість графіка, види транспорту для привезення замовлень та ін. За відгуками, портал для пошуку роботи https://jobs.ua пропонує багато цікавих варіантів претендентам із різним рівнем підготовки. Важливо попередньо оцінити репутацію організації на ринку праці, її гарантії, вивчити коментарі інших співробітників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:08
16 вересня
09:11
16 вересня
23:31
13 вересня
11:29
13 вересня
08:34
13 вересня
12:18
11 вересня
ТОП новини
live comments feed...