Будинки престарілих надають підтримку та мультидисциплінарний підхід до догляду. Ці дії спрямовані на покращення якості життя та добробуту їхніх мешканців, сприяючи незалежності, гідності та повазі. «Промінь життя» – це будинок пристарілих Хмельницький, який радо приймає до себе людей літнього віку. Перш ніж поселити тут родича, або знайомого, клієнт може ознайомитись з умовами проживання та якістю обслуговування.

Як у будинку пристарілих піклуються про людей

У будинку престарілих про мешканців піклується команда професіоналів, які надають широкий спектр послуг. Фахівці турбуються про задоволення їхніх фізичних, медичних, емоційних і соціальних потреб. Жителі пансіонатів для літніх людей отримують медичне обслуговування від ліцензованих медсестер та інших працівників. Багатьом клієнтам надається допомога в таких справах, як купання, одягання, догляд, туалет і їжа.

Мешканці, які потребують реабілітаційних послуг для відновлення після операції, травми чи хвороби, отримують фізіотерапію, ерготерапію та відвідують інші реабілітаційні заходи. Дієтологи можуть розробити індивідуальні плани харчування. Є соціальна та розважальна діяльність, емоційна та психологічна підтримка, залучення членів сім'ї.

Як підготувати родича до перебування у пансіонаті

Підготовка близької до перебування в пансіонаті для людей похилого віку «Промінь життя» складається з кількох кроків. Вони допоможуть забезпечити плавний перехід і соціалізацію:

- Відверто та чесно обговоріть зі своїм родичем рішення переїхати в пансіонат.

- Візьміть родича в гості до потенційних пансіонатів, щоб оглянути об’єкти, зустрітися з персоналом і відчути навколишнє середовище.

- Допоможіть зібрати необхідні речі для перебування в пансіонаті, включаючи одяг, засоби особистої гігієни, речі та медичні засоби.

- Переконайтеся, що медичні потреби людини будуть вирішені перед тим, як він переїде в пансіонат.

- Допоможіть людині осісти в новому приміщенні, розставивши меблі, прикрасивши знайомими предметами з дому.

- Налаштуйте плани спілкування зі своїм родичем, щоб залишатися на зв’язку, поки вони перебувають у пансіонаті.

Переїзд у нове середовище може бути емоційно важким для людей похилого віку. Пропонуйте підтримку та заспокоєння протягом усього процесу переходу. Заохочуйте висловлювати свої почуття та підтверджувати емоції.