Відповідно до класичного протоколу корекції розладів аутистичного спектру терапія здійснюється різними процедурами. Їхня дія спрямована на придушення симптомів порушення. Оперативна терапія не використовується при аутизмі. Усунення симптомів патології вважається поверхневою корекцією психічного стану хворого. До того ж такий терапевтичний курс дорого обходиться і сильно вимотує як дитину, так і батьків.

Традиційними методами терапії РАС вважають:

  • Використання медпрепаратів.
  • Психо-соціальну адаптацію.
  • Корекцію симптомів.

Зараз фахівці використовують інноваційну методику, яка подібна до операції лікувальним ефектом, який вона має. Це корекція аутизму у дитини у Вознесенську базовими клітинами. Суть технології у зміні будови мозку впливом будівельних клітин. Результатом процедури стає максимальна дія на патогенез розладу.

Клітинну трансплантацію згідно з результатами терапії вважають високоефективною технологією, за допомогою якої нині здійснюється лікування РАС у тбіліському медцентрі. З допомогою базових клітин лікарі досягли успіху у лікуванні тих патологій, які не підлягали корекції стандартними терапевтичними методами. Лікування аутизму у Вознесенську за інноваційною методикою здійснюють лікарі медичного центру ім. Мардалеішвілі.

Ефективність застосування будівельних клітин у корекції аутизму дітей:

  • Зміна структури мозку. Суть трансплантації — у заміщенні патологічно змінених клітин на здоровий матеріал. При локалізації клітин з генетичними помилками в мозочку, корі мозку, лімбічній системі, як при аутизмі, базові клітини впливають саме на ці ділянки. Тому процедуру прийнято прирівнювати до операції, коли патологічні ділянки усуваються хірургічним втручанням.
  • Безпека. У ході процедури лікарі застосовують біологічний матеріал хворої дитини (стволові клітини). Тому імунітет не відкидає цей матеріал. До трансплантації практично немає протипоказань.
  • Зміцнення організму. Біоматеріал, що вводиться, також спрямовує свою дію на зміцнення імунної системи, тому підвищується стійкість організму до впливу низки негативних факторів.
  • Швидкий лікувальний ефект. Регенерація пошкоджених зон відбувається швидко, тому ефект спостерігається через 14-20 днів.
  • Фінансова вигода. Сума, витрачена на трансплантацію, виявиться набагато нижчою за ту, яку ви вже витратили на лікування хвороби за останні роки.
  • Надання тривалого лікувального ефекту. Результат після процедури зберігається надовго, іноді на все життя.

Переваги, особливості терапії РАС дитини в медичному центрі Мардалеішвілі

Протягом багатьох років лікарі тбіліського медцентру успішно проводили операції з введення базових клітин при аутизмі. Якість послуг, що оказують у клініці, висока, адже тут працюють фахівці вищої категорії. На корекцію РАС центр приймає щороку багато пацієнтів з Азії, Європи, адже ціна послуг нижча, ніж в інших клініках світу.

Спеціалісти окремої філії, що займаються роботою з іноземними клієнтами, надають допомогу кожному клієнту в організації приїзду до Грузії. Корекція аутизму у Вознесенську проводиться на найвищому рівні, про що свідчать тисячі відгуків від пацієнтів, які отримали ефективний терапевтичний результат. Детальніше ознайомитись із відгуками можете на сайті autism-mmc.com.ua. Там же надано контактну інформацію для зв'язку зі співробітниками центру.

Запишіться на віддалену консультацію, терапію базовими клітинами в медичному центрі Мардалеішвілі та оцінiть позитивний вплив передової технології на стан здоров'я вашої дитини.