Закон «Про повернення» дає можливість євреям та їх прямим нащадкам без проблем отримати громадянство і переїхати в Ізраїль по процедурі репатріації. Головне, що для цього треба мати – офіційне підтвердження вашої національності. Для цього треба знайти документи ваших батьків, бабусь чи дідусів, в яких зазначена ця графа.

Процедуру репатріації легше пройти з допомогою юриста з Ізраїлю (https://pz-law.co.il/). Він допоможе:

  • зібрати та правильно оформити всі документи;
  • заповнити анкету у консульстві;
  • записатися на прийом до консула;
  • підготує до співбесіди із консулом.

Також адвокати допоможуть уникнути розповсюджених помилок, адже дуже прикро буде отримати відмову через незначну помилку. Адвокатська контора Алекса Паткіна має дуже великий досвід у роботі з репатріантами. Вони допоможуть швидко пройти процедуру і обійти підводні камені на шляху до бажаного громадянства.

Варіанти процедури репатріації

Наразі Ізраїль дає декілька можливостей пройти процедуру репатріації:

  • Класична – документи збирають і подають у своїй країні, а після отримання дозволу родина переїжджає до Ізраїлю.
  • Експрес-репатріація (https://pz-law.co.il/grazhdanstvo-i-status-v-izraile/repatriatsiya-v-izrail/). Цей шлях з’явився після початку війни в Україні. Уряд Ізраїлю дозволив громадянам України, Росії та Білорусі пройти процедуру швидше і вже після прибуття в країну. Цей порядок не відміняє сувору перевірку та необхідність мати документи, що підтверджують єврейські корені, але дозволяє пройти процедуру швидше. Також він має свої особливості, наприклад, члени родини можуть переїхати окремо.
  • За результатами тесту ДНК (https://pz-law.co.il/blog/repatriatsiya-v-izrail-po-testu-dnk/). Ця процедура дає можливість довести своє походження за результатами ДНК-тесту. Якщо у вас немає документального підтвердження (що не рідкість, адже багато людей знищували такі документи), але є близькі родичі – громадяни Ізраїлю, тест, що доведе спільну ДНК стане аргументом для проходження процедури репатріації.

Юристи рекомендують звертатися за консультаціями до початку процедури, адже після відмови дуже важко змінити ситуацію. Набагато легше і ефективніше відразу працювати з адвокатами, що підготують 100-відсоткову аргументацію для репатріації та допоможуть швидко пройти цю процедуру. Адвокатський офіс Алекса Паткіна допоможе стати громадянами Ізраїля найлегшим можливим для вас шляхом.