snimok_17.jpg?itok=PtfdBUqB

Відоме в промисловому секторі компанія ТОВ «РГС УКРАЇНА» є одним з лідерів в Україні в сфері відновлювального ремонту спеціального обладнання, пов’язаного з гідравлікою, в тому числі: відновлення складних гідравлічних систем екскаваторів, кранів, навантажувачів, сільськогосподарської техніки та іншої спец. пристроїв, таких як ремонт гідромоторів, гідронасосів, гідроциліндрів, гідророзподільників, тощо.

Працюючи з 2016 року, компанія стала визнаним постачальником послуг, пов’язаних з гідравлікою. Великі можливості компанії та великий парк власних інструментів та обладнання, наявність численних запасних частин, необхідних для відновлення, на власному складі в Києві, а також залежність компанії лише від власних джерел постачання замість зовнішніх джерел, таких як США чи Європа, робить «РГС УКРАЇНА» ідеальний вибір для кожного власника сільськогосподарської техніки або будівельної спецтехніки.

Унікальний досвід «РГС УКРАЇНА» в оновленні гідроелектрообладнання є, практично унікальним для умов України. Команда відданих справі майстрів, які мають досвід у галузі та навчені новітнім технікам ремонту, здатних діагностувати та відремонтувати майже будь-яку гідравлічну систему. Ремонт виконується швидко, а гідрообладнання замовника повертається до початкової потужності.

Власне ремонтне обладнання підприємства призначене для виконання складних ремонтів та проведення післяремонтних випробувань гідравлічних систем. Експерти компанії з гідравліки мають доступ до потужних, унікальних інструментів, стендів, пристроїв, які сприяють швидкому й точному визначенню та вирішенню численних проблем у гідравлічних системах.

Компанія також має велике складське приміщення, яке містить повний асортимент запасних частин, компонентів, гідро-агрегатів (нових і відремонтованих).

Важливо відзначити, що спектр послуг, які пропонує ТОВ «РГС Україна», не обмежується ремонтом окремих гідравлічних пристроїв. У нас є додаткові послуги, які орієнтовані на комплексний ремонт спецтехніки та техніки - екскаваторів, навантажувачів та кранів. Крім того, технічні фахівці компанії матимуть можливість взяти на себе роль технічного обслуговування та обслуговування спеціального обладнання, що дозволить максимізувати ефективність машин замовника. Замовник може легко ознайомитися з усім переліком послуг, доступних на сайті компанії https://rgs-ukraine.com.ua/

Як наслідок, потужні якості та технологічна майстерність компанії дозволяють зробити висновок, що це найефективніший підрядник з ремонту сучасних гідравлічних систем, а вимогливі клієнти можуть бути впевнені, що будь-який ремонт гідравлічних систем буде проведено максимально професійно.