У рейтингу переваг українських водіїв для сучасних автомобілів моторні оливи Shell стабільно посідають одне з перших місць. До його плюсів відносять довговічну службу, високу мастильну ефективність, функцію профілактики поломок найдорожчого автомобільного вузла. Тут же великий вибір складів, призначених для обслуговування силових агрегатів різних машин.

Про моторні масла

Переваги, які визначають впевнене зростання популярності моторної олії Shell, цілком закономірні. Особливо якщо враховувати досвід виробника на ринку (більше 100 років) і те, скільки сил він вкладає у безперервне вдосконалення власних формул та рецептур.

До цього додається розгалужена мережа виробничих лабораторій: мастильні матеріали бренду виробляються в багатьох країнах Європи.

Більшість складів надають комплексну дію – не тільки змащують рухомі деталі автомобільного мотора, а й збільшують їхню продуктивність, очищають їх поверхні від відкладень. Крім того, будь-яке моторне масло Шелл:

- захищає від корозії;

- заощаджує паливо за рахунок підвищення продуктивності обладнання;

- зберігає свої мастильні властивості протягом усього терміну служби (якість мастила не знижується, як це часто буває з альтернативними варіантами);

- полегшує запуск мотора в холодний сезон за рахунок відмінної плинності та оптимізованої в'язкості;

- екологічно;

- не вигоряє;

- не випаровується.

Лінійка олій

У лінійці моторних масел представлені матеріали універсального типу (які підходять для всіх моторів), спеціальні дизельні мастила, а також олії для спецтехніки, що працює при екстремальних навантаженнях.

Основні види масел моторної серії Helix:

- HX7;

- HX8;

- Ultra.

Олія Helix HX7 або HX8 призначена для обслуговування двигунів різної потужності, що експлуатуються у складних умовах (у тому числі при їзді по завантажених дорогах мегаполісу). Серія Helix Ultra, у свою чергу, виконана за спеціальною технологією, націленою не тільки на якісне мастило, але і на ефективне очищення поверхонь деталей двигуна.

Окремо йде низка Rimula. Ці мастильні матеріали розраховані на вантажний транспорт та важку техніку будь-якого призначення.

Різні продукти асортименту виробника відрізняються не лише складом присадок, а й їхньою концентрацією, а також технологією виготовлення. Правильний вибір конкретної олії починається з категорії автомобіля, для двигуна якого купується мастильний матеріал (є склади для вантажної, легкової, спеціалізованої, мототехніки).