Сьогодні змішувач для душової кабіни пропонується у великому асортименті щодо технічної складової, функціональності та дизайну. Це дозволяє легко підібрати варіант моделі, яка ідеально підійде та максимально задовольнить вимоги користувача.

Технічні особливості змішувачів

Плануючи придбати у ванну кімнату змішувач необхідно уважно вивчити не тільки асортимент продукції, але й познайомитися з технічною складовою.

- Спосіб підключення. Пропонується різьблення або штуцер. Залежно від варіанту визначатиметься спосіб під'єднання пристрою до системи водопроводу;

- Зовнішній вигляд. На використанні цей момент не вплине. Однак рекомендується розглядати моделі, які після установки поєднуються із загальним стилем кімнати та встановленою в ній сантехнікою;

- Функціональність. Все залежить від передбачуваних умов використання. Якщо змішувач купується для застосування в душовій кабінці, достатньо моделі із двома робочими положеннями. Кількість положень визначається індивідуально;

- Міжцентрова відстань. Вибираючи крани для душової кабіни, слід зважати на відстані підключення. Рекомендується розглядати моделі з параметром у межах 65-140 мм із можливістю регулювання положень.

Можна вибрати змішувач, у конструкції якого передбачається терморегулятор, це дозволить максимально точно підтримувати встановлений натиск та температуру подачі води. Головна перевага таких пристроїв у безпеці та зручності використання.

Види змішувачів душових кабін

Всі представлені на ринку моделі відрізнятимуться матеріалами виготовлення, а також передбачається поділ за способом керування, наявністю додаткових функцій. Сьогодні можна вибрати:

- Одноважільний змішувач для душової кабінки. Такі варіанти відрізняються фінансовою доступністю, простотою використання. Подача та температура води регулюється за допомогою одного перемикача;

- Двовентильні, у конструкції передбачається два вентилі, один регулює подачу лише холодної води, другий – гарячої.

Незалежно від того, який варіант змішувача буде розглядатися щодо способу регулювання подачі води, моделі можуть також відрізнятися за варіантом монтажу.

Якщо вам потрібен якісний змішувач для душової кабіни, купити недорого його можна з доставкою на сайті компанії truber.com.ua. Крім цього, в каталозі пропонується великий вибір різної фурнітури, за допомогою якої буде проводитися монтаж обраного пристрою. На всі види товару пропонується гарантія.