Золоті браслети є тими прикрасами, які ідеальним чином можуть підкреслювати граціозність та витонченість жіночих зап'ясть і навіть додавати чоловічим образам ще більшої індивідуальності. А ще їх дуже полюбляють діти. Для того аби підібрати привабливо та комфортну модель золотого браслету, спеціалісти обов'язково радять не забувати про такі три головні важливі чинники як дизайн виробу та його розмір з типом застібки.

Нині різноманітні ювелірні магазини та салони пропонують увазі покупців величезний асортимент виробів з золота в тих чи інших дизайнах, розпочинаючи від всіх звичних класичних виробів та закінчуючи ексклюзивними. Серед всього цього розмаїття дуже легко загубитися і не знати як обрати золотий браслет для жінки. Далі поговоримо про це детальніше. Плюс поговоримо про те, чому варто купувати золоті браслети ЗСШОП.

Як правильно визначити розмір золотого браслета?

Перед прийняттям остаточного рішення спеціалісти радять покупцям обов'язково визначатися із розміром тієї прикраси, яка їм потрібна. Саме від того, яка у браслета довжина, в кінцевому випадку буде залежати його комфорт в процесі використання та практичність й звісно привабливий зовнішній вигляд прикраси на зап'ясті. Завдяки вірно підібраному браслету також можна буде досягти можливості комфортно займатися повсякденними справами та не відволікатися на сторонні чинники. Золоті ювелірні браслети активно використовуються в повсякденних образах та навіть в якості вечірніх аксесуарів.

Багато хто впевнений у тому, що алгоритм виміру розмірів жіночих та чоловічих аксесуарів кардинально відрізняється, але це не так. Для того аби визначити розмір потрібного браслету, варто обов'язково виміряти зап'ястя за допомогою сантиметра. Потрібно знайти найширше місце руки та провести заміри. Після того як ви отримаєте конкретну цифру, додайте до неї один або ж два сантиметри.

Про що важливо пам'ятати? Під час вибору масивних та широких моделей браслетів додаткові кілька сантиметрів додавати не потрібно. Якщо прикраса має вставки з дорогоцінним камінням, вона має щільно прилягати до самого зап'ястя. Якщо розмір того чи іншого виробу підібраний вірно, між самим браслетом з зап'ястям має легко поміщатися великий палець. Найчастіше для жінок оптимальними розмірами є браслети від 16 та до 19 см. Найпоширенішим розміром є саме 18 см. Водночас чоловікам часто купують браслети, чия довжина досягає близько 20 см.

Широкий асортимент браслетів в інтернет-магазині ЗСШОП

Для того аби ви не витрачали свій час на пошуки стильних золотих браслетів за найдемократичнішою ціною, обов'язково завітайте в інтернет-магазин ЗСШОП. Тут вашій увазі запропонують гарний каталог золотих ювелірних прикрас та демократичні ціни на нього і можливість швидкої доставки замовлень у будь-який куточок України.

Індивідуальний підхід до замовлень, широкий асортимент пропозиції за найкращими цінами, безкоштовні консультації та професійна допомога у виборі, всі ці та інші переваги всім без виключення клієнтам готові запропонувати саме в інтернет-магазині ЗСШОП. Для того аби проконсультуватися стосовно замовлення та співпраці, скористайтеся контактною інформацією, яка є на сайті магазину, що розташований за адресою – zsshop.com.ua.