Чи мріяли ви відчути себе художником і малювати картини? Якщо так, то зверніть увагу на оригінальні і захопливу техніку, яка дозволить вам самостійно розмальовувати бажані сюжети акриловими фарбами на художньому полотні. Назва цього модного ноу-хау — розмальовка за номерами. Це спеціально укомплектований набір у який зібрано фарби, пензлики і полотно зі схемою, яке закріплено на дерев’яний підрамник.

Секрет в тому, що на схемі в кожному секторі є підказка у вигляді цифри, яка відповідає певному відтінку фарби. Все що потрібно, щоб відтворити бажаний сюжет — зафарбувати всі сектори на полотні, слідуючи нумерації. Можна розмальовувати послідовно від цифри 1 і до найбільшої із набору, або ж розпочинати із крупних секторів, поступово переходячи до мілкіших. Також можна вигадати власний варіант — головне, щоб творчість приносила вам задоволення!

Одна з переваг картин-розмальовок полягає ще й в тому, що відчути себе митцями можуть люди різного віку і не залежно від досвіду! Обираєте сюжет, який вас надихає, відкриваєте акрилові фарби і поринаєте в приємний процес творчості. Дорослим для старту радимо звернути увагу на класичні жанри мистецтва: пейзаж, натюрморт, портрет, абстракція та інші, підліткам на трендові картини із супергероями, персонажами аніме чи улюблених фільмів, школярам — на невеликі схеми 30 х 30 см чи 30 х 40 см із ілюстраціями добрих тварин, птахів, героїв мультфільмів. В каталозі пропозицій є ідеє для натхнення для всіх!

Також цікавим видом хобі останніми роками стала викладка інтер’єрних картин гранованими акриловими стразами. Назва цього виду рукоділля — алмазна мозаїка. Техніка є хорошим замінником бісероплетінню, але готовий результат отримуєш в рази швидше, адже не потрібно шити голкою бісер — камінчики приклеюються на схему за допомогою спеціальних інструментів. І так як сама схема має клейову основу, тримаються вони на ній добре. Готовий результат виблискує ніби картина зроблена із діамантів!

Є різні види алмазної мозаїки, тому легко вибрати набори, як для початківців, так і досвідчених майстринь. По-перше, відрізняється мозаїка формою стразів: круглі та квадратні. З першими легше працювати, адже не обов’язково приклеювати їх на схему бездоганно рівними рядочками, тому їх радимо для дітей, підлітків та початківців. Квадратна мозаїка потребує більше уваги і наполегливості, тому нею більше цікавляться цілеспрямовані рукодільниці.

Ще однією ключовою відмінністю є комплектація наборів, адже у кожного виробника свій підхід до вибору сюжетів, аксесуарів та схем. Все популярнішою в Україні стає алмазна мозаїка на підрамнику, адже готову роботу не потрібно оформляти в багетній майстерні, завершили викладку і можете повісити шедевр на стіну. Пропозиція ілюстрацій, які можна відтворити із мозаїкою теж чисельна, від класичних зображень до близьких кожному українцю патріотичних сюжетів.

Вибирайте ті види хобі, які вас надихають, та творіть із задоволенням!