Як би нам не хотілося, але рано чи пізно з життя йдуть наші найдорожчі рідні люди. З плином часу біль стихає, і перед родичами стає особлива задача - встановлення пам’ятника.

Компанія з виготовлення гранітних та мармурових пам’ятників "ZGR" пропонує нашим клієнтам повний комплект послуг з доставки та встановлення надгробних пам’ятників. Наш великий досвід дає нам право гарантувати високий рівень якості та надійність у виконанні кожного замовлення.

Транспортування пам’ятника

Одним з найважливіших аспектів перед встановленням пам’ятника є його правильне та надійне транспортування. Доставка пам’ятників здійснюється в чітко зазначені в договорі терміни, зазвичай, це до двох робочих тижнів. Ми проводимо доставку по всій країні, але більшість транспортувань припадає на Волинську, Рівненську, Хмельницьку та Тернопільську області ( Доставка в ці регіони безкоштовна).

Задача "ZGR" забезпечити пам’ятнику належний та досконалий вигляд під час транспортування, ми піклуємось, аби кожен пам’ятник був надійно зафіксований і щоб нічого з ним не могло трапитись у процесі переміщення.

Однак, процес встановлення досить складний, та потребує багато уваги до ньюансів. Але для наших професіональних майстрів це не є великою проблемою, вони ретельно планують кожен етап роботи та використовують лише якісні матеріали і сучасне обладнання. Аби виріб з нашого каталога пам’ятників  простояв багато років без переправлень та ремонтів, ми з особливою відповідальністю підходимо до кожного замовлення.

Етапи встановлення пам’ятника

Перед початком робіт майстри "ZGR" приїдуть на ділянку, оцінять густину грунту, обсяг робіт, наявність зелених насаджень. Після того, як всі попередні фактори будуть враховані, вони розпочнуть роботу. Процес встановлення пам’ятника включає наступні етапи:

  • Встановлення каркасу та опалубки.
  • Виготовлення залізобетонного фундаменту.
  • Облицювання основи, укладання плитки.
  • Встановлення горизонтальних елементів.
  • Встановлення бази - підставки під стелу.
  • Монтаж пам'ятника чи встановлення скульптури.
  • Затирання швів, нанесення захисного складу.

Ціни за встановлення та доставку пам’ятника

Ціни на пам’ятник, зазвичай, залежать від комплектації та розмірів самого пам’ятника.

Звернутись за допомогою у виборі чи встановленні гранітного пам’ятника можна до онлайн менеджерів "ZGR" , або за номером телефону, який є на сайті в розділі контактної інформації, або завітавши до нас в місті Рівне. Наші майстри з радістю нададуть Вам усю необхідну інформацію, та подбають про те, аби якісно оформити ваш меморіал.