Дерев'яний конструктор українського виробництва є безпечною і надійною іграшкою для вашого малюка. Він неодмінно сподобається як хлопчику, так і дівчинці. Дитячий конструктор з дерева має великий попит серед клієнтів, адже деревина має унікальні природні властивості. Компанія ІГРОТЕКО пропонує купити дерев'яний конструктор для вашої дитини або на подарунок за доступною ціною.

Дерев'яний конструктор купити в Україні: основні переваги

Завдяки своїй екологічній безпечності дитячий дерев'яний конструктор на порядок відрізняється від пластикових чи інших моделей. Варто купити дитячий конструктор, адже ця іграшка має безліч переваг:

  • тривалий термін експлуатації;

  • гіпоаллергенність;

  • висока міцність;

  • теплоємність;

  • різноманітність вибору форм, кольорів та розмірів.

При виробництві ми використовуємо безпечні фарби, які не містять шкідливих речовин і не наносять шкоди здоров’ю малечі. Граючись у дерев'яний конструктор кубики або дерев'яний конструктор будинок у дітей розвивається та покращується координація рук і очей, їхнє просторове сприйняття та навички логічно мислити. А з’єднання деталей за власним бажанням, а не по інструкції, сприяє творчій уяві та нестандартному мисленню.

Як правильно обрати дерев'яний конструктор

Перш ніж замовити конструктор дитячий, завжди враховуйте вік вашого малюка. Під кожним нашим виробом є детальний опис та основні характеристики. Також, звертайте увагу де їм буде гратися дитина. Наприклад, яка підлога чи стіл – це залежить від кількості деталей в наборі. Рекомендуємо обирати український дерев'яний конструктор у перевірних виробників, які мають відповідні документи на вироблення таких іграшок. Щоб грати було не тільки цікаво, а й безпечно. Компанія ІГРОТЕКО готова надати вам такі документи.

Пропонуючи дерев'янi iграшки для дітей, ми намагаємось сприяти більш яскравому способу гри, щоб надихнути вашу дитину цікавитися навколишнім світом і заохочувати творчість у веселій і невимушеній формі. Пориньте в наш асортимент розвиваючих забав для ваго синочка або донечки. Поспішіть купити дерев'яний конструктор вже сьогодні і розпочніть веселі практичні розваги, що сприятимуть всебічному розвитку малечі. Відкрийте ідеальні вироби для дітей з натуральної деревини разом з ІГРОТЕКО. Якщо у вас є питання, не соромтесь нам їх задати – ми проконсультуємо і допоможемо.