Встановлення якісного металевого паркану виступає гарантією того, що кожна людина зможе забезпечити максимальний захист для власного будинку від сторонніх осіб. У продажу на сьогодні можна знайти різноманітні варіації, серед яких кожна людина зможе знайти для власної ділянки той варіант паркану, який буде задовольняти всім характеристикам. По застосуванню саме металеві огорожі виходять на перше місце по застосуванню не дивлячись на те, що раніше великим попитом користувалися кам’яні, дерев’яні та бетонні конструкції. Саме металевий паркан забезпечує надійні експлуатаційні характеристики та міцність.

Паркан жалюзі

Огорожі жалюзі належать до категорії тих конструкцій із металу, які мають максимальні показники міцності, так як процес їх виготовлення відбувається з якісного металу. У складі такого паркану знаходяться ламелі, які можуть бути розміщені, як в вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Серед ключових переваг такого паркану можна виділити стиль та максимально привабливий зовнішній вигляд. Окрім того, показники функціональності паркану є високими. Якщо розглядати огорожу жалюзі, то тут можна виділити наступні особливості:

  • не створюють додаткову тінь на насадженнях під парканом;
  • не перешкоджають проникненню сонця на земельну ділянку;
  • на листя рослин не спрямовується прямо сонячне проміння.

Огорожа ранчо

Особливістю огорожі ранчі у порівнянні з іншими різновидами металевих конструкцій є максимально оригінальний зовнішній вигляд. Окрім того, такий паркан має максимальну доступність та відкритість. У складі такого паркану є ламелі, розміщення яких відбувається у горизонтальному напрямку. Це допомагає підкреслити ідеальний смак власника. Якісне захисне покриття на поверхні металу забезпечує довгий період експлуатації. Такий паркан встановлюється досить просто та не потребує особливих знань та умінь.

Паркан Горизонт

При бажанні забезпечити максимальну приватність, варто встановити паркан горизонт. Максимальна надійність, стійкість та міцність забезпечується завдяки тому, що конструкція паркану є суцільною. Процес з’єднання профілів відбувається завдяки застосуванню посиленого замка. При цьому варто пам’ятати про те, що така огорожа буде ідеально виглядати не тільки наодинці, але й в тандемі з іншими різновидами парканів, виготовлених із якісного та міцного металу.