Основна особливість клінінгових послуг у порівнянні зі звичайним домашнім прибиранням – це ідеальне поєднання високої швидкості та відмінної якості. І, звичайно, для досягнення такого ефекту потрібно мати під рукою високоякісні мийні засоби. Спробуймо розібратися, у чому особливість таких товарів. А також розповімо, як обрати професійні мийні засоби.

мийні засоби для клінінгу

Засоби для клінінгу: основні характеристики

Сучасні професійні мийні засоби для клінінгу – це товари для різних видів прибирання. І вони мають бути:

  • здатними видаляти різні навіть найстійкіші забруднення, зокрема жир, наліт, плями незрозумілого походження;
  • універсальними – безперечно, існують засоби, призначені для конкретних цілей (для прання або посудомийки), але більшість професійних засобів для клінінгу мають бути багатозадачними;
  • безпечними для поверхонь та без агресивного запаху, щоб одразу після прибирання можна було продовжувати жити у квартирі, заселити гостей у готель тощо;
  • простими у розведенні, застосуванні, змиванні - професійні мийні засоби для прибирання приміщень повинні бути готовими до використання без тривалої підготовки та застосування додаткового обладнання;
  • економічними – для досягнення відмінного результату має вистачати досить невеликої кількості засобу.

У ряді випадків для прибирання можуть використовуватися засоби, які мають не тільки відмінні мийні характеристики, але й дезінфекційні властивості. Саме так проявляють себе засоби мийної дезінфекції. Вони добре справляються із брудом, а також роблять поверхні чистими від вірусів, бактерій та грибків.

При виборі товарів для професійного клінінгу краще віддавати перевагу не продукції з мас-маркету, а спеціалізованим засобам, які розроблені саме для глибокого та якісного прибирання. Адже від звичайних засобів точно не варто чекати дива, а професійна хімія впорається навіть із дуже складними завданнями.

Які засоби для професійного прибирання?

Шукаєте професійні мийні засоби для клінінгу в Україні? Зверніть увагу на такі товари:

  • Чистолайн Антижир. Цей засіб здатний впоратися навіть із застарілим жиром та іншими стійкими забрудненнями, зокрема нагаром, кіптявою, смолою. Може використовуватись для очищення різних поверхонь, дбайливо очищає як скло та кераміку, так і нержавіючу сталь чи пластик.
  • Чистолайн WC. Допомагає впоратися з іржею та сечовим каменем, робить сантехніку блискучою та повертає їй новий вигляд. Дбайливо очищає різні типи поверхонь, зокрема кераміку, кахель, фарфор, скло, нержавіючу сталь та ін.
  • Чистолайн Універсал. Стане в пригоді для миття різних видів поверхонь, зокрема лінолеуму, мармуру або дерева. Не вимагає змивання і не залишає після себе плям, розводів чи нальоту.

Також для клінінгу варто озброїтися спеціалізованими засобами для боротьби з накипом, наприклад, Чистолайн Антинакип та для очищення скла та дзеркал для блиску, із цими завданнями впорається Чистолайн Скло.

Якісні професійні мийні засоби для клінінгу діють буквально на очах. Вони дійсно здатні багато на що, і з їх використанням прибирання буде більш комфортним і безпроблемним.

Джерело: https://mdmgroup.com.ua/myyuchi-zasoby/sferi-priznachennja/klining