Який вібратор замовити

Слово «вібратор» асоціюється з дзижчащою штукою. Багато людей мають на увазі секс-іграшку, схожу на фалоімітатор, коли говорять про вібратори, але це груба помилка. Насправді існує безліч різних типів спеціальних гаджетів, і розумно розібратися в кожному, перш ніж вибирати один (або кілька), на який можна витратити гроші.

Вибратор для жінок: який вибрати?

Не всі фалоімітатори є вібраторами, тому що не всі вібрують. І навпаки, кілька вібраторів взагалі не мають фалічної форми. Тепер, коли ми розібралися з цією поширеною помилкою, настав час зосередитися на різних типах товарів із сексшопу та замовити вібратор на Candor Place. Хоча на ринку представлений широкий вибір іграшок для дорослих, покупці можуть легко розділити їх на кілька категорій:

 • класичні проникливі;
 • кліторальні стимулятори вакуумні;
 • вібратори-палички;
 • вібратори для пальців, язика;
 • кролики із подвійною стимуляцією;
 • кільця для статевого члена;
 • анальні пробки;
 • смарт-вібратори;
 • і багато іншого.

Різноманітність товарів для задоволення обох партнерів вражає. Асортимент дозволяє поринути у світ пристрасті та спокуси, і отримувати не лише одноразові, а й багаторазові оргазми. Але здебільшого кожен вид пропонує різні враження.

Перший варіант найчастіше повністю повторює анатомічну форму статевого органу, крім візуального ефекту гаджет вібрує завдяки наявності батарейок або акумулятора.

Вибратор для клітора: який краще? Непогану репутацію здобули так звані “кролики”, з двома “відростками”, за їх допомогою відбувається внутрішня стимуляція та вплив на клітор. Є також спеціальні кліторальні, вагінальні та анальні "інструменти" насолоди. Вибирати такі гаджети люблять не всі. Якщо проходжуватись фізичними магазинами для вас гірше нікуди, можна купити вібратор в онлайн магазині. Так простіше, швидше і комфортніше. Але спочатку вивчимо матеріали виготовлення та типи конструкцій.

Головні критерії вибору вібраторів

Головні критерії вибору вібраторів

Гаджети бувають різні, деякі з них керуються зі смартфона, тому застосувати їх стає ще простіше. Отже, якщо ви ще з невеликої кількості людей, що не спробували задовільнити себе та партнера за допомогою цікавих штучок, саме час це зробити. Сучасні вібратори вибирають за такими критеріями:

 • Матеріали виготовлення: обирайте комфортні матеріали для чутливої шкіри, щоб не виникало подразнення: силікон, латекс, шкіра, оксамитовий пластик та інші м'які на дотик та еластичні матеріали.
 • Потужність. Залежить від типу живлення, від батарейок найзручніші, але видають меньше потужності, кращі за них – акумуляторні, і найпотужніші – від мережі, але кабель не дає змоги пересуватися поза межами кімнати.
 • Водонепроникність. Цей параметр більш розповсюджений на мобільні пристрої, та допомагає захистити від бризг чи занурення під воду.

Чому дівчата та жінки так полюбляють вібратори? Перш за все секс-іграшки допомогають відчути себе більш розкутими у ліжку та спробувати різні види відчуттів. По-друге багатьом вібратор допомагає досягти оргазмічної хвилі досить швидко і знайти свої найпотаємніши ерогенні зони.

Як зробити замовлення на сайті?

замовити вібратор

Якщо ваш перелік поз та сексуальних ігор в парі вже дійшов кінця і ви не знаєте чим здивувати партнера, або шукаєте як отримати найвищу насолоду, пропонуємо не зупинятися на досягнутому. Адже світ фантазії, спокуси та задоволення такий же безмежний, як і асортимент магазину https://candorplace.com/ Наприклад, придбавши віброкільце на пеніс, ви обидва отримаєте задоволення. Найгарячіша “штучка” в міні форматі із магазину, яка кріпиться до трусиків та допомагає отримувати неймовірне задоволення навіть в суспільних місцях, точно зведе з розуму будь-яку дівчину.

Багато хто замислюється над питанням “Вибратор для початківців: який підійде?”. Команда секс крамниці допоможе придбати необхідну річ. Немає значення, чи ви вже досвідчений користувач секс девайсів, чи тільки хочете спробувати щось новеньке, в Candor Place ви легко знайдете іграшку для себе чи пари. Не соромтеся своїх бажань, це сучасний світ задоволень і він доступний кожному!