Машинки для епіляції — популярні прилади, призначені для видалення небажаного волосся на тілі. І попри зростальну популярність таких пристроїв, навколо них, як і раніше, існує безліч помилок. Давайте детально розберемося, що правда, а що — поширені вигадки. Image

Міф 1: Машинки для епіляції болючі у використанні

Ця інформація ґрунтується на досвіді використання старих моделей машинок, які дійсно вирізнялися високою болючістю процедури. Але якщо ви вирішите купити машинку для епіляції, випущену в останні кілька років, то не зіткнетеся з цією проблемою — сучасні гаджети практично безболісні завдяки низці технологічних нововведень:

  1. Для виготовлення пінцетів використовуються матеріали, які мінімізують тертя об шкіру під час епіляції.
  2. Оптимізовано геометрію затиску волосини, що дає змогу висмикувати її швидко й акуратно.
  3. Механізм вилучення волосини став більш плавним і точним.

Звичайно, повністю виключити больові відчуття неможливо, адже відбувається механічний вплив на шкіру. Але правильно підібравши швидкість і режим роботи, можна звести дискомфорт до мінімуму.

Міф 2: Епіляція машинкою викликає вростання волосся

При правильному використанні машинок вростання волосся не відбувається. Якісний пристрій висмикує його разом із цибулинами, не «ламаючи» стрижні та не стимулюючи ріст волосків усередину. Вростання — наслідок неправильного впливу на волосяні фолікули. Щоб запобігти йому під час використання машинки, важливо регулярно очищати шкіру перед процедурою за допомогою скрабів і лосьйонів. Це усуне можливе закорковування пор. Дотримуйтесь інструкції до приладу, не докладаючи надмірних зусиль під час епіляції, і все буде гаразд.

Міф 3: Машинка підходить тільки для ніг

Коли машинки тільки з'явилися на ринку, їх справді рекомендували використовувати тільки на великих ділянках тіла. Однак моделі з різними насадками дають змогу епілювати практично будь-які частини тіла:

  1. Для ніжної шкіри обличчя підбираються доповнення з тонкими пінцетами та невисокою швидкістю обертання. Це допомагає акуратно видаляти волоски в ділянці верхньої губи, підборіддя, вилиць.
  2. Для зони бікіні добре використовувати насадку-гребінець із широкою поверхнею для захоплення — так процедура проходить швидше.

Головне правило — для кожної конкретної зони підбирати оптимальний режим (швидкість і напрямок обертання), виходячи з її розміру і чутливості шкіри.

Машинка для епіляції приносить користь, а не шкоду

Багато побоювань з приводу епіляції машинкою виявляються міфами, не підтвердженими практикою. Головні умови безпечної та ефективної епіляції — вибір для кожної зони відповідної насадки, оптимального режиму роботи, а також ретельний догляд за шкірою до і після процедури. За розумного і грамотного підходу машинка стане незамінним помічником у розв'язанні проблеми небажаних волосків.