Якісне насіння овочів від перевіреного постачальника і виробника стане запорукою успішного сезону як для великих аграрних компаній та фермерів, так і для всіх дачників-любителів і завзятих городників у всіх куточках України. Як і при зведенні будинку багато що буде залежати від якості фундаменту, так і Ваш майбутній урожай від обраного посадкового матеріалу. Культивація овочевих культур почалася з переходом людини до землеробства. Великій кількості видів і сортів овочів на полицях магазинів зараз ніхто не дивується, але як і раніше багато хто хоче вирощувати власні огірки, помідори або капусту. Для цих цілей потрібно подбати і замовити насіння овочів. Переваги власного овочевого виробництва:

  • Ви завжди впевнені в якості ваших продуктів, так як знаєте, чим поливали, обробляли і підживлювали рослини.
  • Завжди приємно бачити результат своїх старань в кінці сезону, коли збираєте особисто вирощений урожай.
  • Свіжі овочі прямо з грядки і безліч вітамінів незалежно від цін на ринку.

Хороший врожай, можливий із якісним посадковим матеріалом, купити насіння овочів можна в надійному інтернет – магазині Komirnyk за хорошою ціною.

Насіння огрків

Насіння огірків – це завжди свіжий овоч до столу. Перед покупкою насіння визначтеся, які огірки вам потрібні, і для якої мети. Для вирощування в теплиці, для отримання ранньої або пізньої продукції, для консервування. Залежно від вимог, виберіть відповідні сорти або гібриди. Визначьтеся, які сорти для вас кращі – бджолозапильні або самозапильні партенокарпічні, в яких генетично відсутня гіркота, а після переростання плоди не жовтіють. Бджолозапильні огірки в основному вирощують у відкритому ґрунті, а партенокарпічні – в теплицях.

Насіння томатів

Насіння помідорів і томатів - це врожайні сорти і гібриди. Все сорти і гібриди томатів поділяють на детермінантні і індетермінантні. Що це означає: детермінантні томати - це рослини низькорослі з низькорослим стеблом, який закінчується суцвіттям. Основний урожай утворюється на перших 2-4 кистях. Ці томати самі ранні, вони дозрівають вже на 40-45 день після висадки розсади або на 90-95 день після появи сходів. Ідетермінантні томати - рослини високорослі, головне стебло в висоту може досягати кілька метрів, а перше суцвіття у них зав'язується після виростання 9-12-го листа. Такі томати дають рясний урожай і плодоносять протягом тривалого часу.

Чому Komirnyk?

Компанія "Komirnyk" працює в галузі продажу насіння овочевих культур вже багато років. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками і гарантуємо якість наших продуктів. Ми також надаємо знижки для постійних клієнтів і приймаємо замовлення через наш веб-сайт або за телефоном.