Сухість шкіри приходить разом із зимою, але, можливо, ви не усвідомлюєте, що деякі з цих 5 речей погіршують ситуацію із сухою шкірою!

Невероятна спека у вашій машині

Можливо, ви чули, що сильна спека будинку може бути причиною сухості, але те саме може зробити і спека у вашій машині.

*ПОРАДА: не спрямовуйте тепло прямо на обличчя! Тримайте зволожуючий спрей для обличчя, такий як Instytutum Flawless Hydra Mist Тонер-Міст 100 ml

Процес старіння

Зимова погода сприяє сухості шкіри, але можливо основною проблемою вашої шкіри є природний процес старіння. З віком вироблення шкірного сала сповільнюється, і шкіра втрачає ефірні олії.

*ПОРАДА – використовуйте сироватку, а потім насичений крем, щоб відновити втрату вологи.

Використання дезинфікуючого засоби для рук

Ви той, хто любить, щоб його руки завжди були чистими? Хоча ми підтримуємо дотримання санітарії та чистоти, надмірне використання дезінфікуючого засобу для рук (особливо взимку) може сприяти сухості рук, особливо якщо ви поєднуєте це з частим використанням мила для рук.

*ПОРАДА: Завжди тримайте при собі крем для рук дорожнього розміру і регулярно наносьте його!

Нанесення продуктів для губ на нафтовій основі

Продукти на основі нафти фактично утримують вологу, створюючи ущільнення на поверхні – тому якщо ваші губи вже сухі, ви запобігаєте потраплянню вологи всередину.

*ПОРАДА. Вибирайте продукти для губ з такими інгредієнтами, як олія мафури, олія ши, кокосова олія та вітамін Е, щоб захистити, живити та зволожувати губи.

У такому великому асортименті Fabrika-krasy.com.ua підбере найкращі засоби, що підходять для вашої шкіри.