HoliFrog, молодий бренд, заснований у 2019 році, завоював світову популярність та схвалення знаменитостей. Співзасновник Еммі Парр вигадала унікальну назву бренду, об'єднавши слова holistic (цілісний) та frog (жаба), черпаючи натхнення із здатності жаби вживати компоненти навколишнього середовища (воду, живильні трави та маленьких комах).

Місія бренду та його основна філософія

Філософія HoliFrog зосереджена на створенні продуктів для догляду за шкірою з корисними інгредієнтами, що усувають подразники та шкідливі компоненти. Плануючи косметика для обличчя holifrog купить на сайті https://eos.kiev.ua/ua/brand/holifrog_/, варто розглянути основні досягнення бренду та зважити чи відповідають вони вашим потребам.

Бренд підкреслює важливість очищення у процесі догляду за шкірою. Еммі Парр вважає, що засоби для чищення слід вибирати не тільки виходячи з типу шкіри, опинившись перед вибором необхідно оцінити стан та наявні проблеми. Наприклад, якщо шкіра виглядає тьмяною, рекомендується використовувати кислотний очищувальний засіб, а для сухої шкіри підійде зволожуючий засіб, що очищає. HoliFrog пропонує різноманітні засоби для чищення в каталозі інтернет-магазину https://eos.kiev.ua/ua/brand/holifrog_/, які ефективно видаляють забруднення, забезпечують дбайливий догляд і готують шкіру до подальших етапів догляду.

У своїх продуктах догляду за шкірою HoliFrog використовує ситуативний підхід, орієнтуючись на «настрій» шкіри в будь-який момент, а не на конкретний тип шкіри. Бренд визнає, що стан шкіри може змінюватись в залежності від різних факторів. Такі продукти, як ензим на пудра, ретинол holifrog або серум із вітаміном С holifrog купить, призначені як для регулярного догляду за шкірою, так і для вирішення ситуативних проблем для догляду за шкірою.