Свого часу відповідь на це питання шукають всі ті, хто хотів би знайти для себе хороший інтернет-магазин бу золота для здійснення там вартого уваги придбання. Тому далі пропонуємо вам разом із нами детальніше розглянути цей момент аби нарешті можна було розібратися із ним та на майбутнє не відчувати ніяких незручностей під час вибору золотих прикрас.

Про що саме важливо пам'ятати всім тим покупцям, які час від часу полюбляють купувати золоті прикраси?

Для виготовлення прикрас із золота може бути використане золото в різноманітних сплавах з кольорами. В цій ситуації все буде залежати саме від вмісту домішок з металами, які будуть додані до чистого 24 каратного золота, а також все буде залежатиме від обробки золота та не лише. Говорячи про основні кольори зі сплавами золота, окремо не можемо не згадати про наступні розповсюджені варіації:

  • Найбільш розповсюдженим сьогодні вважається саме жовте золото. Це метал із теплим та сонячним і жовтим кольором. Зазвичай він виготовляється з додаванням до чистого золота міді та срібла.
  • Окремо ще варто згадати про не менш розповсюджене біле золото. Це матеріал, який характеризується сріблястим або білим кольором. Створюють його завдяки додаванню до чистого золота нікелю або паладію. Досить часто з цього золота виготовляють обручки та інші прикраси. Біле золото є гарною альтернативою такому матеріалу як платина.
  • Є ще червоне золото, яке відрізняється червоним або помаранчевим відтінком. Такого кольору вдається досягти завдяки додаванню великої кількості міді до чистого золота. Червоне золото дуже часто використовують для виготовлення різноманітних виразних прикрас та вишуканих ювелірних прикрас.

Які ще кольори та сплави золота бувають?

Доволі популярним серед покупців є рожеве золото, яке відрізняється трендовим рожевим відтінком. Отримують такий матеріал завдяки додаванню до чистого золота міді. До речі, прикраси із такого золота мають доволі елегантний та ніжний зовнішній вигляд. Ну і окремо також варто згадати про наявність на сучасному ринку зеленого золота. Це надзвичайно рідкісний відтінок, якого вдається досягти саме завдяки додаванню до чистого золота різноманітних спеціальних сплавів. Наприклад, це можуть бути індій або навіть кадмій. Дуже часто це золото використовують для виготовлення з нього різноманітних ексклюзивних та надзвичайно дорогих прикрас.

Кожен окремий вид золота має у своєму складі різноманітний вміст домішок із металів. Це відповідно впливатиме на властивості металу та на його. Який саме колір ювелірних прикрас вам обирати, справа особисто ваша. Вона буде залежати від вашого стилю з вподобаннями та відповідно від поєднання з іншими прикрасами і вашим гардеробом.

Де в Україні придбати найкращі золоті прикраси?

Якщо ви шукаєте можливості за демократичними цінами придбати для себе або ж для когось із ваших близьких золоті прикраси, тоді обов'язково зазирніть в каталог відомого українського інтернет-магазину ЗСШОП. Тут ви знайдете все те що вам потрібно та навіть більше. В інтернет-магазині працюють досвідчені та кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи, які завжди готові проконсультувати клієнтів та допомогти їм із вибором. Тому при першій необхідності без зайвих вагань звертайтеся в ЗСШОП. Ми впевнені у тому, що ви залишитеся задоволені якістю придбаних тут прикрас, їх демократичною ціною та приємною співпрацею.