Сьогодні дуже модно оздоблювати інтер’єр багатьма джерелами освітлення, які можна налаштовувати під свій настрій та мету. На сайті https://dim-interior.com.ua ви знайдете багато світильників, настільних ламп, торшерів тощо що пасуватимуть як під мінімалістичний напрямок в інтер’єрі, так і максималістичний.

Створення затишної атмосфери

Сьогодні дизайнери інтер’єру користуються важливим правилом, яке говорить про важливість встановлення дрібних джерел світла в кімнати. Дизайнерські точкові світильники можуть допомогти оздобити квартиру та ще й зробити це вишукано та стильно. Серед тих секретів, які ви можете використати під час оздоблення своєї оселі світлом, є:

  • Світильники з регулятором світла. Лампи, які можна регулювати з легкістю за допомогою пульта, вбудованих кнопок або сенсорної панелі чудово підійдуть для контролю над атмосферою у приміщенні та пасуватимуть під найсучасніші напрямки у стилі інтер’єру. А саме до стилю лофт, мінімалістичного, хай-тек.
  • Використання світлих джерел освітлення. Тепле світло, таке якого ви можете досягти з колірною температурною лампи близько 2700К, створить бажану затишну атмосферу та надасть відчуття природнього світла у квартирі. Купити світильник стельовий ви також можете разом з теплими лампами, які за своєю сутністю додадуть гармонію у будь-яку кімнату, не в залежності від її призначення.
  • Світлодіодні стрічки – це вважається доволі бюджетний інструмент для створення атмосферного освітлення. Ви можете розміщувати їх під полицями, біля стелі або навіть в акцентних точках для створення власного дизайну. Часто можна знайти таки стрічки, що гнуться – з ними ви зможете створити свою власну фігуру, наприклад літеру, яку бажаєте підсвітити та повісити на стіну.