Бездротові пилососи — популярна техніка, яка помітно спрощує прибирання. Але мало хто знає, що можливості пристроїв виходять за межі домашнього використання. Вони можуть бути дуже корисними в різних ситуаціях і місцях, де ви хочете підтримувати чистоту і порядок. Розглянемо кілька сценаріїв і умов, де вам знадобиться акумуляторна техніка.

Салон автомобіля

Якщо ви любите свій автомобіль і хочете, щоб він завжди виглядав як новий, то бездротовий пилосос — найкращий помічник. З його допомогою ви можете легко і швидко прибрати пил, крихти, волосся, землю або інші дрібні частинки, які накопичуються в салоні. 

Бездротовий пилосос зручний для прибирання важкодоступних місць, наприклад, під сидіннями, в бардачку або в багажнику. Ви не потребуєте підключення до електромережі або прикурювача, а можете використовувати заряджений акумулятор, ефективно прибираючи забруднення. Існує безліч ручних моделей, які не тільки компактні, а й доступні — ціни на акумуляторні пилососи ручного типу нижчі ніж на звичайні вертикальні прилади. 

Наприклад, можна розглянути модель Gorenje MVC 72 FW. Цей пристрій важить 700 г, а об'єм його пилозбірника становить 0,4 л. Час роботи на одному заряді становить 14 хв, чого достатньо для повноцінного прибирання. 

Кемпінг і відкриті заходи

Бездротовий пилосос може стати надійним супутником тим, хто полюбляє пригоди та подорожі на природу. З його допомогою можна позбутися пилу, бруду, піску або листя в наметі, спальному мішку та рюкзаку. 

Бездротовий пилосос легкий і компактний, тому його зручно брати з собою в поїздки. Ви не залежите від наявності електрики або генераторів, а можете використовувати заряджений акумулятор вашого пилососа. Крім того, бездротовий пилосос тихий і не порушує спокій оточення. 

Для цих цілей відмінно підходить Philips FC6729/01. Це потужний пристрій з турборежимом і часом автономної роботи 60 хвилин. 

Дача і тераса

Бездротовий пилосос дає змогу вам легко і швидко позбутися забруднень, які можуть накопичуватися на вашій ділянці або вуличних меблях. Різні насадки та режими роботи дадуть змогу ефективно позбутися сміття на поверхнях. Наприклад, ви можете використовувати:

  • турбощітку для прибирання килимів або м'яких меблів;
  • щілинну насадку для видалення бруду на кутах, стиках і між щілин;
  • щітку для пилу для прибирання полиць або стільниць. 

Продуктивні моделі, на кшталт Samsung Bespoke Jet Extra з двома акумуляторами та автономністю 2 години дадуть змогу зробити якісне прибирання всіх приміщень.

Бездротові пилососи — корисні пристрої, які роблять наше життя чистішим і кращим. Вони мають безліч переваг порівняно зі звичайними моделями та можуть стати в пригоді в різних ситуаціях і місцях. Використовуйте можливість техніки по максимуму і ви помітите, наскільки рутинні завдання стають простими та не дратівливими.