Стільниця в ванну зі штучного каменю, такого як кварц або ж акриловий камінь (акрил) – продукція, що нині має численні переваги. Своєю чергою ці переваги роблять їх привабливим вибором для ванних кімнат. Якщо ви теж хочете підібрати собі у ванну кімнату кращу стільницю, але поки ще не обрали, варто купувати стільниці з натурального чи штучного каменю, ми вам допоможемо. Далі пропонуємо поговорити про основні переваги саме стільниць у ванну зі штучного каменю.

Ключові переваги стільниць у ванну, виготовлених зі штучного каменю

Першою перевагою таких виробів є саме чудовий естетичний вигляд і різноманітність дизайну. Штучний камінь може бути виготовлений у різних кольорах, текстурах і візуально підібраний під дизайн вашої ванної кімнати. Ви можете створити елегантний, сучасний або класичний стиль відповідно до вашого смаку. Гігієнічність і легкість догляду теж відносять до ключових переваг такого роду продукції.

Штучний камінь – матеріал, що має непористу поверхню. Це унеможливлює проникнення бактерій, грибків і різного роду забруднень. Він легко очищується звичайними миючими засобами, що робить його дуже гігієнічним і практичним для використання в ванній кімнаті. Серед переліку інших плюсів таких стільниць окремо не можна забувати про наступні:

  • Відмінна стійкість до вологи з плямами. Матеріали штучного каменю мають високу стійкість до вологи, що робить їх ідеальним вибором для ванних кімнат з підвищеною вологістю. Вони також не поглинають рідини, що зменшує ризик утворення на них плям.
  • Стійкість до подряпин і ударів. Штучний камінь має високу стійкість до подряпин, ударів і інших механічних пошкоджень. Навіть після тривалого використання він зберігає свій вигляд.
  • Можливість створення виробів нестандартних форм і розмірів. Штучний камінь легко піддається процесу формування. Це дозволяє створити стільниці з нестандартними формами і розмірами, які відповідають конкретним потребам ванної кімнати.
  • Не варто забувати про довговічність матеріалу і його більш ніж доступну та приємну вартість. Відповідно доглядати за готовими виробами зі штучного каменю не так вже й складно. Саме ці переваги роблять стільниці зі штучного каменю привабливим варіантом для ванних кімнат, дозволяючи створити функціональний, естетичний і довговічний інтер'єр.

Якщо ви давно мріяли про таку стільницю, яка б надзвичайно добре поєднувала в собі естетику і функціональність з довговічністю, варто вибрати стільницю у ванну кімнату від безпосереднього виробника. Зокрема нині в країні популярна продукція від DecorStone. У цій компанії завжди готові вислухати побажання клієнтів, безкоштовно проконсультувати їх та професійно допомогти у реалізації їхніх планів та надій.