Колись, ще за часів Клеопатри, масаж вважався невідділеною частиною статевого акту між чоловіком та жінкою, та навіть між жінками та чоловіками окремо. Взагалі, якщо прочитати історію еротичного масажу, то можна відкрити для себе набагато більше, ніж можна уявити.  А ті дійства, якими користувалися для досягнення своєї мети в масажі, взагалі інтригують. Тому, наш салон елітного масажу у Києві взяв за основу принципи масажу часів Клеопатри і дуже вміло ними користується. Саме з цих часів бере свій початок еро масаж, або еротичний масаж. Що стосується наших днів, то  тут все набагато простіше: вам необов’язково шукати ту, хто стане вашою Клеопатрою і подарує вам задоволення найвищого пілотажу. Ви можете просто прийти до нашого еро салону та отримати все, що забажаєте. Це буде ваше найкраще рішення, тому що ми пропонуємо великий вибір програм на любий смак. skymassage.kiev.ua – це знахідка, яка буде незабутньою, емоційною та незвичайною.

Яке задоволення ви можете отримати в нашому масажному салоні

Наш масажний слон у Києві – це не просто зустріч клієнта та отримання їм задоволення від процесу, це індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта. Наша ціль така, щоб ви дуже хотіли повертатися до нас знову і знову. Наша мета – доставити вам небесного, незвичайного, фантазійного і емоційного задоволення в процесі еротичного масажу та інших видів масажу, які роблять наші спеціалісти. Наше бажання – бути для вас чимось секретним та конфідиційним, та водночас, щоб ви не боялися висловлювати усі свої побажання нашим професійним масажисткам.

Окрім цього, в нашій масажній студії в Києві ви здобудете наступне:

·         Боді масаж у Києві.

·         Еротичний масаж.

·         Масаж релакс.

·         Масаж простати.

·         Вип масаж.

·         Масаж для чоловіків.

Уже з цього зрозуміло, що в нашій студії масажу ви отримуєте все те, про що могли тільки фантазувати. А ще ми гарантуємо 100% конфідиційність, повністю затишну атмосферу та комфорт. Працюємо ми без вихідних або святкових днів 24 години у день. Наш слон пропонує велику кількість різноманітних програм на любий смак. В салоні еротичного масажу Sky Studio працюють тільки високі професіонали свого напрямку, які являються чудовими майстрами. Ми даємо кожному чоловікові одноразові набори особистої гігієни, тому ви можете ні каплі не мати сумнівів в чистоті та стерильності.