Ви також прагнете до красивої, гладенької шкіри? Вас турбує набридливе волосся? Тоді ви не самотні: все більше чоловіків і жінок повністю або частково видаляють надокучливе волосся на тілі. Майже кожен пробував такі методи епіляції, як гоління, домашня епіляція, шугарінг або воскова епіляція. Недоліком усіх цих методів є те, що волосся гарантовано повернеться, можуть залишитися набридливі врослі волоски з почервонінням або частковим запаленням, а деякі методи навіть досить болючі.

Кому підходить лікування лазером?

Лікування найсучаснішим лазером особливо підходить для остаточного видалення небажаного волосся. При цьому інтенсивність випромінювання можна регулювати відповідно до ступеня засмаги шкіри. Світлові промені поглинаються темними пігментами волосся і перетворюються на тепло. Це руйнує білок кореня волосини (фолікул) і вбиває його. Процедура є безболісною і швидкою. Якісний лазер склерозує волосяні фолікули в активній фазі росту. Оскільки не все волосся знаходиться в цій фазі, лазер може назавжди знищити лише 10-30 відсотків за одну процедуру. Не менш важливим є достатньо високий контраст між волоссям і шкірою: чим темніше волосся і світліша шкіра, тим кращий результат. Для отримання гарного, надовго гладкого результату слід запланувати приблизно 6-12 повторень з певним інтервалом, залежно від вашого індивідуального стану. Після успішного завершення сеансів ви можете повертатися раз на рік для подальшої корекції, якщо це необхідно. Іноді через процеси старіння, гормональні зміни (вагітність, менопауза) "сплячі" волоски все ж таки вступають у фазу росту.

Тривалість лікування залежить від обсягу лікування, типу та кількості оброблюваних ділянок.

До і після лікування, регенерація

Біле волосся важко піддається лікуванню, як і надмірно пігментована шкіра. Перед процедурою бажані зони лікування не повинні бути занадто засмаглими, восковими або епіляційними, але повинні бути поголені за 1-2 дні до призначення процедури.

На процедури для обличчя приходьте без макіяжу, макіяж можна принести з собою на наступний сеанс. На процедури пахв, будь ласка, не користуйтеся дезодорантом. Не піддавайте оброблену ділянку масажу, тиску, теплу, сауні, солярію або прямим сонячним променям протягом 24 годин. Одразу можна виходити на вулицю. Негайно придатний до роботи. До занять спортом через 1-2 дні.

Сфери застосування

Основна перевага лазерної епіляції полягає в тому, що вона діє на шкіру: небажане волосся видаляється назавжди, а шкіра залишається м'якою. Кожна ділянка тіла має свою власну область застосування. Найпоширенішими зонами для лазерної епіляції є пахви, борода, ноги, груди, спина, руки з плечима або без них, живіт, брови, інтимна зона, сідниці та сідничні складки. Чим більш пігментоване волосся і світліша шкіра, тим кращий результат і тим менше процедур вам знадобиться.

Пахви

Минули ті часи, коли співачка Нена у 80-х роках освоювала сценічні виступи з волоссям під пахвами. Сьогодні видаляти волосся є стандартом для жінок, і все більше чоловіків наслідують цей приклад. Однак часте гоління або епіляція може дратувати чутливу шкіру, особливо коли ви пітнієте. Врослі волосся виглядають прищами і можуть інфікуватися. Волосся під пахвами часто темніше, тому містить багато меланіну, тому особливо добре реагує на діодний лазер.

Лазерна епіляція рук

Зазвичай волосся на руках у жінок не настільки виражені. Однак, якщо темноволосі жінки видаляють їх звичайними методами, часто з’являються надокучливі щетина та прищі, які виглядають неестетично і до того ж відчуваються «подряпини». При застосуванні за допомогою лазера волосся видаляється назавжди, а шкіра залишається гладкою. Хоча жінкам зазвичай доводиться обробляти лише передпліччя, у чоловіків волосся на руках або плечах.

Борода

У той час як жіноча борода, яка дратує, добре піддається лікуванню, якщо вона темна, тонка корекція бороди часто є варіантом лише для чоловіків. Доглянуту бороду зазвичай потрібно підстригати щодня. Тонка корекція видаляє волосся, що виростають за бажані межі бороди. Багато чоловіків люблять видаляти зайву щетину з шиї або нижче підборіддя.

Стаття була підготовлена:

експертами студії лазерної епіляції "Anatomia"

Веб сайт:https://anatomia-laser.com.ua/