Для дотримання чистоти та зручності у кожному авто використовують килимки для підлоги та багажника. На http://diski-mag.in.ua/ представлено широкий асортимент килимків для авто будь-якої марки: KIA, Land Rover, Lexus, Mazda, Volvo, ZAZ, Mercedes-Benz, Nissan, Audi, BMW, Renault, Seat, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen та багатьох інших.

Ви зможете купити килимки високої якості за доступною ціною з доставкою по Україні.

Які килимки для авто можна купити?

В цьому інтернет-магазині представлено продукцію двох виробників:

  • Stingray Premium (Україна);
  • Rezaw Plast (Польща).

Климики Stingray Premium виготовлено з якісного гумового матеріалу без неприємного запаху. Вони мають бортики висотою до 15 мм, що надійно захищає салон авто. Килимки для кожної моделі виготовлені за власними лекалами, тож вони ідеально розміщуються у салоні. Більшість килимків має додаткову «лапу» для лівої ноги водія. Продукція Stingray Premium має досить великий попит завдяки високій якості та доступній ціні.

Килимки Rezaw Plast мають великий попит по всій Європі. Компанія займається випуском килимків для авто понад 30-ть років, тож пропонує дуже якісні товари. Для виготовлення використовується фірмовий матеріал (суміш гуми та полімерів), що робить їх максимально зручними та зносостійкими. Вони мають бортики висотою 3 см, що надійно захищає салон від забруднень. Для лівої ноги є спеціальний «язичок». Моделі для кожного авто максимально продумані та адаптовані.

Замовляйте якісні автомобільні килимки за доступною ціною.