Не дарма книга вважається найкращим подарунком. Це дійсно правильний підхід до привітання близької людини, адже в книзі можна знайти: 

  • Багато корисної інформації, яка розширить кругозір та дозволить по-іншому поглянути на буденні речі. З такою метою варто обирати дорослі або дитячі енциклопедії.
  • Легкість та безтурботність, розваги, яких так не вистачає в реальному житті – правильно підібрана книга стане саме тим «релаксом», якого може потребувати Ваш організм.
  • Відповіді на власні питання та сторонній погляд на подібні проблеми – багато книжок стимулюють людей на вирішення власних конфліктів у відносинах з близькими, навіть із самим собою.
  • Мотивацію на покращення власних навичок та умінь – правильно обрана література стане гарним стимулом для покращення власних здібностей та отримання позитивного результату у в найрізноманітніших галузях.

Перелічувати цей перелік можна майже безкінечно, адже на книги можна накласти саме той сенс і значення, яке важливе для конкретної аудиторії. Виходить, що література і вчить, і мотивує, і спонукає замислитись, і при цьому розважає нас. Саме тому сучасна якісна книжка стане ідеальним подарунком у тому випадку, коли Ви хочете зробити приємне близькій людині.

Обирайте зважено – принципи, які допоможуть

Книжкові уподобання – річ дуже індивідуальна і неможливо з точністю сказати, яка сама книжка вразить Вас, а яка буде більш захопливою для друга, колеги, рідної людини. З іншого боку, є узагальнюючі принципи вибору літератури, які можуть допомогти:

  • Даруйте книгу тоді, коли знаєте, що людина буде читати (якщо ж їй це не дуже притаманно, краще виберіть інший варіант подарунку).
  • Якщо знаєте уподобання, намагайтесь їм відповідати - наприклад для тих, хто любить дізнаватися нове підійде книга Світ тварин або будь-яка інша цікава енциклопедія. В іншому випадку можна обирати із категорії бестселер або обрати подарунковий сертифікат. Зараз на сайті видавництва «Ранок» великий вибір книжок і можна придбати сертифікат на різні суми. Так Ви точно подаруєте книгу, яка сподобається.
  • Якщо даруєте книжку дитині, звертайте увагу на вікові обмеження – це вкрай важливо для юних читачів.

Для того, щоб обирати літературу Вам було легше на сайті магазину, в тому числі й видавництва «Ранок» можна прочитати анотацію, подивитися детальні фото книжок. В деяких випадках для книжок створені повноцінні відео огляди, які дозволять ознайомитися з виданням як зовні, так і всередині.