Диспенсер для охолодження води є інноваційним приладом для застосування в умовах побуту, основною метою якого вважається розлив питної води з бутлів. Найперші вироби призначалися виключно для охолодження питної води в суліях, звідси власне і пішла їхня назва «cool», що в перекладі з англійської звучить як «прохолода». Сучасні водокулери для питної рідини цілком заслужено вважаються незмінною умовою повсякденного життя, що виражає найрізноманітніші дизайнерські рішення з конструкційними рішеннями.

Використовуючи це обладнання, кожен охочий зможе дуже швидко готувати гарячі смачні напої, підігрівати воду, ефективно проводити охолодження рідини. Ви теж хочете купити кулер для води надійний, якісний та недорогий? Сьогодні ми хочемо поговорити з вами про вибір кулерів для води.

На що важливо зважати під час вибору сучасного кулера для охолодження води?

Насамперед перед придбанням кулера важливо поставити собі такі питання: «Скільки саме грошей ви можете і готові витратити на покупку?», «Який тип кулерів для води оптимально підійде саме вам?». Розрізняють настільні кулери з кулерами підлоговими. Настільні моделі за технічними характеристиками аж ніяк не поступаються таким поширеним нині підлоговим моделям. Серед їх основних переваг фахівці та задоволені користувачі виділяють:

  • мобільність із компактністю;
  • порівняно невеликі розміри;
  • невелика вага.

Підлогові моделі даного обладнання для розливання рідини коштують набагато дорожче. Традиційне обладнання з нижнім типом завантаження бутлі набагато зручніше в процесі використання і тому займає набагато менше місця. Кулери з можливістю встановлення бутлів у верхній частині куди практичніші і плюс до всього вони зможуть мати додаткові функції. Зокрема, зараз ми говоримо про наявність:

  • вбудованих зручних шафок для зберігання посуду;
  • спеціальних озонаторів, які допомагають ефективно дезінфікувати продукти;
  • міні холодильників, де можна зберігати продукти та ін.

Які можуть бути основні функції у водокулерів?

Серед основних функцій обладнання для розливу води фахівці виділяють нагрівання, охолодження, наявність водороздавача (без необхідності підключення до електромережі, призначаються виключно для розливання води), способу подачі рідини (пляшка внизу/вгорі), способу управління (електро/хутро). Грунтуючись на системі охолодження, кулери бувають компресорного типу та електричного типу охолодження, без функції охолодження та ін.

Серед основних переваг кулерів для води фахівці виділяють їхню функціональність, економічність, надійність, безпеку, дизайн, завдяки якому кожен зможе підібрати оптимальний пристрій на будь-який смак і бюджет.

Ви давно хочете придбати кулер для води в Україні? Саме час звернутись до послуг інтернет-магазину Cooler-Water. В асортименті є широкий вибір доступних за ціною підлогових та настільних кулерів, електрокип'ятильників з диспенсерами, помп та інших корисних речей для дому. Можлива адресна доставка кур'єром до дверей вашого будинку.

Замовлення можна сплатити як під час отримання, так і скориставшись безготівковим способом оплати. Уточнити відповіді на запитання, що вас цікавлять, можна по одному з номерів телефонів, які знаходяться в розділі «Контакти» офіційного інтернет-сайту компанії.