Існує так багато кухонних помічників, що не завжди зрозуміло, які з них дійсно необхідні, а без яких можна обійтися. Розглянемо, яка ж дрібна побутова техніка для кухні необхідна кожній господині.

Чайник

Можна користуватися звичайним чайником, який потрібно гріти на плиті, але зручніші електричні прилади. Їх вибирають за кількома параметрами:

  • об'єм (зазвичай від 1 до 2 л);
  • вид матеріал корпусу — скло, кераміка, пластик або метал;
  • додаткові функції (підтримання температури, верхній залив води та інші).

Кавомашина чи кавоварка

Тим, хто любить каву, такий кухонний прилад необхідний. Кавомашини та кавоварки можуть готувати її за різними рецептами, з індивідуальними налаштуваннями міцності та об'єму порції.

Кавоварки використовують мелену каву, через яку під тиском проходить гаряча вода. У деяких моделей додатково є вбудовані капучинатори для приготування молочної пінки.

Кавомашина готує каву повністю автоматично. У неї складніший пристрій, нею зручніше користуватися. Зазвичай у кавомашин більше функцій. Про рiзноманiтнi моделі кавоварок можете докладніше дізнатися на сайті.

Соковичавниця

У списку побутової техніки для кухні соковичавниця необхідна тим, хто любить свіжовичавлені соки та намагається харчуватися правильно. Вона також має бути на кухні, якщо в будинку є діти. З її допомогою можна вичавлювати сік з ягід, фруктів і овочів.

Мікрохвильова піч

Цей електроприлад допоможе швидко розігріти або розморозити їжу, а також зможе замінити піч або плиту під час приготування деяких страв. Під час вибору потрібно враховувати потужність, об'єм камери, кількість режимів та їхні види, список функцій.

Тостер

Потрібен, щоб підігрівати хліб і булочки, а також готувати хрусткі тости. Це простий прилад, зазвичай у нього небагато функцій, а ціна невисока. Під час вибору потрібно звертати увагу на потужність, а також на режими роботи і якість корпусу.

Кухонна машина

Включити кухонну машину до списку побутової техніки для кухні варто тим, хто часто готує і багато пече. Вона замінює відразу кілька приладів і може збивати, змішувати, замішувати тісто, а ще працювати як блендер і м'ясорубка. Під час вибору такої побутової техніки враховують список функцій і режимів, потужність і надійність мотора, об'єм чаші для змішування.

Міксер

Міксер не займе на кухні багато місця, але набагато спростить приготування соусів, тіста, кремів. У цього кухонного приладу мають бути насадки двох видів: гаки для замішування тіста і вінчики для збивання. Вибираючи міксер, звертайте увагу на його потужність і кількість швидкостей.

Блендер

Це один із найпотрібніших видів побутової техніки для кухні — до списку необхідних приладів його потрібно включити обов'язково. Сучасні заглибні блендери можуть не тільки подрібнювати, збивати або перемішувати. У них мають бути додаткові насадки — наприклад, для приготування пюре, шинкування або натирання продуктів.

Мультиварка

Купити мультиварку в дім варто, якщо ви бажаєте витрачати на готування не надто багато часу. Вона спрощує приготування багатьох страв, від каш до супів і випічки: достатньо завантажити продукти та вибрати режим.

М'ясорубка

Електрична м'ясорубка необхідна на кухні не тільки для того, щоб готувати фарш. Кухонний прилад легко впорається і з подрібненням будь-яких інших продуктів — наприклад, при приготуванні овочевого або фруктового пюре. Вона має бути досить продуктивною. Також звертайте увагу на потужність мотора, список насадок у комплекті.

Гриль

Невеликий електричний гриль допоможе урізноманітнити домашнє меню. Він обсмажує овочі та гриби, рибу і м'ясо швидко і при високій температурі таким чином, що продукти виходять особливо соковитими та ароматними.

Вибирайте потрібну техніку для кухні на сайті budpostach.ua/category/pobutova-tehnika/ і готуйте просто і з задоволенням! Також там можна докладніше дізнатися про ціни на будь-яку побутову та будівельну техніку.