Чищення радіаторів – це обов’язкова частина регулярного техогляду та обслуговування автомобіля. Радіатори необхідні для охолодження систем двигуна, тож, якщо вони забиті та брудні, вони просто не можуть ефективно виконувати свої функції, що з часом призводить до серйозних проблем та поломок.

Чищення радіатора проводиться досить швидко і вартість цієї послуги невисока, тож не треба нехтувати нею. Своєчасне обслуговування – залог ефективної роботи та довговічності авто.

На чистку радіатора автомобіля ціна у Києві найкраща у СТО RemRad. Ви можете заїхати у будь-який день та досвідчені механіки швидко приведуть систему до ладу.

 

Причини забруднення радіатора

Чищення радіаторів Київ необхідно проводити регулярно, бо теплообмінники постійно забруднюються через зовнішні фактори:

1. Пил, пух, комахи, листочки та інші маленькі елементи з дороги так чи інакше завжди потрапляють на соти.

2. Накип на обладанні поступово призводить до порушення його роботи.

3. Неякісний антифриз призводить до утворення залишків на стінках сот.

4. Масло з двигуна може попадати на радіатор та забруднювати його тощо. 

Чищення радіатора: види та особливості

В автомобілі працює декілька радіаторів (пічки, кондиціонера, системи охолодження) і кожен потребує періодичного чищення. 

Радіатор пічки: особливості чистки

Цей теплообмінник забезпечує стабільну роботу системи обігріву. Його чищення проводять у різний спосіб:

1. Із зняттям – складна процедура, яка потребує розбору передньої частини авто. Таку чистку проводять у разі суттєвого забруднення.

2. Без зняття – проводиться за допомогою спеціального стенду. До системи підключають шланги та включають промивку хімічними реагентами за кільцевим контуром. Цей процес займає близько 2 – 3 годин. 

Радіатор кондиціонера: особливості чистки

Цей теплообмінник необхідний для ефективної роботи автокондиціонера. Найбільш ефективним є ручне чищення, однак для цього треба акуратно зняти радіатор та від’єднати від радіатора охолодження. Зробити це, не пошкодивши деталей може тільки досвідчений механік. 

Радіатор охолодження: як чистити

Це найголовніший радіатор, який працює для повноцінного функціонування системи охолодження двигуна. Він розташований у передній частині капоту, тож витримує постійні великі навантаження.

Чистка цього радіатора проводиться у різний спосіб. Щоб повноцінно прочистити систему, необхідно зняти бачок та пробивати соти шампурами вручну. Цей процес вимагає акуратності та обережності, бо пошкодити соти дуже легко.

 

Де найкращі ціни на чистку радіатора у Києві?

В СТО RemRad на чистку радіатора ціна одна з найнижчих у столиці. Ви можете сміливо довірити своє авто, бо з ним будуть працювати досвідчені механіки.

На СТО є необхідне професійне обладнання, що дозволяє швидко та обережно вичистити радіатор та поставити його на місце без ушкоджень.

Чистку радіатора потрібно проводити регулярно, бо забитий теплообмінник може стати причиною перегріву та серйозної поломки двигуна.