Найголовнішим ворогом будь-якого транспортного засобу є іржа. Вона починає атакувати метал з перших днів після потрапляння на вулицю. Лише деякі авто отримують антикорозійну обробку на заводі, але, зазвичай, вона не розрахована на кліматичні умови в Україні. Великі перепади температури, вологість та стан доріг вимагає зробити для автомобіля додатковий захист, якщо ви хочете, щоб автівка прослужила вам якомога довше та залишалась у гарному стані.

Антикор автомобіля – це процедура обробки кузова спеціальними матеріалами, що захистять поверхню від руйнівної дії вологи. Ви можете зробити її в автосалоні Антикор в Києві.

 

Які процедури включає антикорозійна обробка?

Ця процедура включає декілька етапів:

  • підготовка: авто ретельно очищують та миють;
  • зняття певних деталей кузова;
  • покриття поверхні антикорозійними матеріалами;
  • зборка.

Антикорозійна обробка старих автомобілів також включає виявлення та додаткову обробку осередків іржі. Їх ретельно очищають, вкривають перетворювачем іржі та знежирюють. Такі міри дозволять зупинити її руйнівну дію.

Невірно думати, що антикор доцільно робити тільки новим авто, навіть якщо кузов вже пошкоджено, обробка дозволить суттєво уповільнити процес руйнації. 

Унікальна антикорозійна обробка

СТО АНТИКОР має чудову репутацію, бо пропонує унікальну технологію обробки та використовує декілька найкращих видів антикорозійних матеріалів.

Антикорозійна обробка кузова проводиться «на гарячу»: матеріал підігрівають та під великим тиском наносять на метал. Таким чином, він не вкриває кузов, а просочує його, створюючи «живе покриття», що навіть за наявності механічних пошкоджень швидко затягується.

Крім того, шляхом спроб та практичного досвіду ми обрали найкращі матеріали для обробки. Для кожної зони використовуються окремі склади, щоб захист був максимально ефективним.

Обробка антикором днища і порогів проводиться з використанням бітум-каучукової мастики, для капоту та його порожнин обирається склад на основі воску, а для стойок, лонжеронів, «карманів» - гарматне сало на основі ПВК.

Окрім надійного захисту від іржі така обробка буде слугувати додатковою шумоізоляцією.

 

Де зробити найкращий антикор у Києві?

Сервіс Антикор зробить найкраще антикорозійне покриття у столиці. Тисячі власників авто обирають нас, бо:

1. Ми розробили ефективну унікальну фірмову технологію, що гарантує тривалий захист.

2. Ми вндивідуально підбираємо консерванти зважаючи на зону обробки, вік авто, наявність іржі та інші фактори.

3. Ми даємо гарантію на 3 роки.

4. Ми використовуємо 3 види консервантів.

5. Ми маємо 25 років досвіду у антикор-обробці.

6. Вартість послуг доступна кожному.

Великий практичний досвід зробив майстрів сервісу АНТИКОР справжніми асами у антикорозійній обробці автомобілів. Вони допоможуть надійно захистити вашу машину та забезпечать їй довгі роки експлуатації у будь-яких умовах.