Перш ніж прийняти остаточне рішення по вибору екіпірування для єдиноборств, важливо оцінити посадку, комфорт і загальну ефективність товару. Це складно зробити, купуючи товар онлайн. Але консультанти інтернет-магазину Sportko https://sportko.com.ua/catalogs/ekipirovka-dlya-boksa-i-smeshannyh-edinoborstv/ допоможуть клієнту зорієнтуватися у великому асортименті товарів. Менеджер врахує всі побажання та потреби замовника, запропонує найвигідніші варіанти товару та допоможе з оформленням замовлення.

Що врахувати при виборі шолому для тайського боксу

При виборі шолома для тайського боксу, треба, насамперед, віддати перевагу безпеці, комфорту та довговічності виробу. Спортко https://sportko.com.ua/catalogs/sportivnyy-inventar/meshki/ представляє компанію, яка виготовляє та реалізовує спортивне обладнання для занять боксом та єдиноборствами. Фахівці стверджують, що вибираючи шолом, варто зважати на:

- Захист. Він повинен захищати чоло, скроні, бічні частини голови та  підборіддя.

- Матеріал. Шоломи виготовляються з синтетичної або натуральної шкіри. Обидва матеріали забезпечують довговічність і стійкість до зношування.

- Підкладка. Має бути щільною, щоб поглинати удари, не громіздкою, щоб не перешкоджала зору чи рухливості.

- Правильно підібраний шолом. Повинен щільно прилягати до голови, але не бути надто тугим чи вільним.

- Вентиляція. Тайський бокс фізично важкий вид спорту, отже  вентиляція важлива для забезпечення прохолоди та комфорту під час тренувань.

- Видимість. Вибирати слід шолом із широким полем огляду. Деякі вироби мають прозору або тоновану маску для додаткового захисту.

- Вага. Товар повинен забезпечувати належний захист, та запобігати непотрібному навантаженню на шию і плечі.

- Сертифікація. Продукція повинна відповідати стандартам безпеки та сертифікатам.

Повна екіпіровка для занять з кікбоксингу

Маючи все необхідне обладнання для занять, можна досягти розвитку та успіхів в високих досягненнях. Український виробник обладнання для занять єдиноборствами та боксом Sportko https://sportko.com.ua/ ділиться деякими порадами. Під час занять з кікбоксингу важливо мати правильне обладнання, щоб забезпечити безпеку, комфорт і оптимальний досвід тренувань. Важливо одразу придбати такі товари:

- Пов’язки для рук; 

- Боксерські рукавички;

- Щитки для гомілок;

- Капа – для захисту зубів;

- Чоловічий протектор для паху;

- Скакалку для розминки;

- Шорти для кікбоксингу;

- Взуття для тренувань;

- Тренувальні накладки;

- Пляшка з водою та рушник.