Малі діти такі різні. Одні люблять грати й малювати, інші мріяти й фантазувати. Однак всі вони обожнюють свята і подарунки! Бажаєте обрати презент, що не просто сподобається, а й залишиться дитині на згадку? Замовте іменну книжку-казку на сайті https://piuwee.com/Іменна книга для дитини – це модна розвага, що підкорила серця малюків та дорослих в усьому світі. Зазвичай ці красиві видання купують малечі віком від 2 до 8 років й дарують на День народження, Іменини, Різдво та інші свята. 

Казка у якій дитина – головний герой

Іменна казка – це книжка про пригоди малюка, названа на його честь. На її обкладинці зображений головний персонаж, що дуже схожий на Вашу дитину.

Незалежно від того, які ігрові вподобання має малюк, іменна книга швидко занурить його у чарівний світ пригод. Разом із персонажами оповідання, відважний хлопчик чи смілива дівчинка відправляться на пошуки скарбів, будуть рятувати тварин, навчаться допомагати, співчувати, дружити, шукати відповіді та перемагати.

Якість вища за ціну

Обираючи іменну книжку треба звернути увагу як на її зовнішній вигляд, так і на якість видання. Адже книжка має бути не тільки красивою, а й безпечною для дитини. Саме такими є персоніфіковані казки від бренду Piuwee.

Переваги іменних книжок Piuwee:

  • Особливий подарунок «на довгі роки»
  • Історія де головний персонаж – Ваш малюк
  • Зображення дитини на обкладинці
  • Захопливий пригодницький сюжет
  • Розмальовки та наліпки в середині книжки
  • Висока якість видання 
  • Можливість обрати тверду чи м'яку палітурку
  • Безпечні фарби та цупкий крейдований папір

 Прагнете здивувати дитину? Радимо купити їй іменну книгу.

Як створити персональну книжку для дитини

Ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, що створити іменну казку під силу кожному дорослому. Зробити це легко і просто можна в конструкторі Piuwee. Для цього не треба бути художником або дизайнером. Єдине що потрібно вміти – клікати.

Іменна книга для дитини за 4 кліки

Почнемо з проектування головного героя. Заходимо в конструктор іменних книг з комп’ютера, планшета чи смартфона. Далі поетапно створюємо образ казкового персонажа, що має бути схожим на Вашу дитину.

1. Вписуємо ім'я.

2. Зазначаємо стать малюка.

3. Обираємо колір очей, волосся та зачіску.

4. За необхідності додаємо окуляри.

От і все! Прототип персонажа готовий!

А далі –  все просто. Потрібно лише обрати казку, сюжет якої найбільше пасує малечі, та визначити оптимальний формат видання. Не зволікайте,  робіть замовлення завчасно, попередньо дізнавшись, скільки часу знадобиться на виготовлення та доставку Вашої іменної книги.

Перша зустріч з персональною казкою

Перша зустріч малюка з персональною казкою – це справжня магія. Подивіться як засяє обличчя дитини коли вона зрозуміє – що ця книжка присвячена саме їй. Здивування, щира посмішка, поспіх, з яким малюк перегортає наступну сторінку…  Не втратьте момент та швидше беріть до рук камеру. Зафіксуйте як дитина вперше потрапляє у свою особисту казку…