За всіх переваг системи, далеко не кожна стоматологічна клініка пропонує купити і встановити імпланти Астра Тек своїм пацієнтам, враховуючи не найдешевшу ціну. Працювати з ними досить просто, ризики мінімальні - про це подбав виробник. Однак успішність імплантації багато в чому залежить від досвіду фахівця і, звісно, чіткого виконання пацієнтом усіх рекомендацій. Сучасне обладнання, якісні матеріали та медикаменти також відіграють важливу роль. Таким чином, гарантувати ефект дорогих систем, про який заявляють виробники, можуть лише клініки досить високого рівня.

Успішна статистика відновлення зубів шляхом імплантації зумовлена багатьма факторами. Насамперед продуманим, грамотним та послідовним підходом до лікування. Яким би складним не було завдання, відповідальні фахівці з справді значним досвідом роботи щоразу домагаються вражаючих результатів.

Їхня робота збудована наступним чином:

  • Першочерговим етапом проводиться всебічна діагностика, яка дозволяє отримати детальну клінічну картину, яка враховує всі індивідуальні моменти.
  • Далі продумується план лікування, виконується моделювання зубного ряду, обговорення з пацієнтом усіх можливостей. Після того, як буде прийнято спільне остаточне рішення, починається підготовка порожнини рота пацієнта до встановлення штучного кореня.
  • У ході підготовчого етапу може знадобитися лікування інших захворювань зубів або ясен, якщо вони були виявлені. У разі атрофічних змін у щелепі буде проведено кісткову пластику. Якщо зуби, на місце яких імплант буде вживлятися ще не видалені, то можливе проведення одноетапної імплантації з негайним навантаженням коронкою. Ці моменти впливають на підсумкову вартість встановлення імпланту Астра Тек під ключ, тому ціна всіх маніпуляцій узгоджується з пацієнтом заздалегідь.
  • Вживлення титанового стрижня, а після приживлення фіксація абатменту.
  • Завершує лікування протезування на імплантах, що неабияк впливає на надійність та естетику нового зуба.

Матеріал підготований редакцією сайту cosmos3d.com.ua