Медичне перевезення тяжкохворих у Вознесенську має свою специфіку і може бути здійснене виключно під наглядом досвідченого лікаря та санітарів. Для транспортування пацієнта потрібне не лише сучасне медичне обладнання для моніторингу життєвих показників, а й досвідчені фахівці, які знають, як надати невідкладну допомогу у дорозі та стабілізувати стан за потреби.

Не кожна компанія зможе організувати правильне перевезення хворого у Вознесенську і гарантувати безпеку. Адже для цього потрібно мати:

1.      Спеціально обладнаний автомобіль.

2.      Якісне, сучасне медичне обладнання; кваліфікованих медпрацівників у штаті.

3.      Необхідні лікарські препарати надання екстреної медичної допомоги.

Тому вам варто довіряти лише професіоналам, які надають послуги медичної евакуації довгі роки. Компанія «Медтранс» вже довгі роки організує перевезення інвалідів та тяжкохворих людей грамотно та безпечно, враховуючи особливості діагнозу та стан здоров'я пацієнтів.

Ми відповідальні за життя та здоров'я людини, тому у підготовці до переїзду для нас немає дрібниць. Ми уточнюємо всю інформацію, і лише потім розпочинаємо покрокову підготовку до транспортування.

Як здійснюється перевезення тяжкохворого?

Воно виконується тільки після консультації з лікарем та за наявності його дозволу на транспортування конкретного пацієнта. Ми допоможемо підготувати хворого до перевезення, запропонуємо найкращий варіант за оптимальною ціною. Проте слід врахувати, що послуга транспортування хворого лежачого не безкоштовна – вартість її від 300 грн і вище в залежності від дальності маршруту та загальної складності в наданні послуги.

Чому перевезення хворих із медичним супроводом краще довірити медичній компанії? Бо наша компанія має всі необхідні документи, які б підтверджували право займатися медичними перевезеннями по Україні. У штаті «Медтранс» працює лише сертифікований медичний персонал. Професійні лікарі якнайкраще підготують пацієнта до дороги:

·        дадуть знеболювальне;

·        стабілізують стан;

·        встановлять крапельницю;

·        знімуть стрес.

Ми постійно моніторимо показники життя пацієнта. Будь-яка подорож буде повністю безпечною для людини.

Спеціалізовані автомобілі швидкої допомоги оснащені вакуумними матрацами та спеціальними носилками, які знижують ризик отримання додаткових травм та медичних ускладнень під час транспортування. В автомобілях встановлюються засоби медичного моніторингу, завдяки яким з'являється можливість перевозити тяжкохворих пацієнтів, які потребують регулярного спостереження лікарів. Після закінчення поїздки лікарі нашої компанії передадуть пацієнта строго родичам або медперсоналу лікарні в цілості та безпеці.

https://specmedtrans.com.ua/  

+38(099)009-41-40

+38(073)009-41-40