Сольові рідини для Elf Bar – це спеціальні заправки для електронних сигарет. Вони мають різні смаки: класичні тютюнові, фруктові, ягідні, випічка, напої та інші. Рідини salt ідеально підходять для всіх малопотужних пристроїв. Солевая жидкость для пода запакована у спеціальні ємності з носиком-насадкою, через який легко заправити електронну сигарету.

Особливості рідини для Ельф Бар

Солевая жидкость для пристроїв типу Ельф Бар продається в невеликому обсязі, 15 та 30 мл. Флакон розфарбований у різні кольори: жовтий, червоний, синій, зелений, помаранчевий та інші. Кольори відповідають заявленим ароматам.

Ці сольові рідини мають ряд особливостей, які слід враховувати при покупці.

Натуральний склад. Сольові рідини для Ельф Бар складаються з 4 компонентів: гліцерин, нікотин, пропіленгліколь, ароматичні добавки. Фахівці називають склади для Ельф Бара найбезпечнішими. Вміст нікотину у ньому трохи більше 5%. Тому перехід на паріння цього типу електронних сигарет підходящий варіант для тих, хто хоче кинути палити.

Насичення нікотином. Незважаючи на те, що нікотину в складі мало, його вистачає. Крім того, електронна сигарета коштує дешевше, працює надійно, дозволяє рідше виходити на перекури.

Різні смаки. Под система типу Ельф Бар пропонує безліч різних смаків. Класика – це фруктові, ягідні, тютюнові. Також широко поширені мікси – тютюн із кремом, солодка вата та інші.

Переваги сольової рідини для Ельф Бар:

  • Швидке насичення нікотином (2-3 затягування).
  • Великий вибір ароматів.
  • Гарна засвоюваність в організмі.
  • Мінімальний тротхіт.
  • М'яке паріння.

Замовити рідину для elf bar можна через інтернет-магазин Vaper`s Lab. Більш детальну інформацію можна дізнатись тут.