Багато сучасних тенденцій видаються батькам незрозумілими, ба навіть дивними. Хтось вважає, що комікси, наприклад, є не дуже гарною альтернативою повноцінним розповідям та їх не варто купувати дітям, в тому числі й підліткам. Насправді ж всі роздуми стосовно коміксів не витримують критики, оскільки такі твори майже нічим не відрізняються від будь-яких ілюстрованих історій. Їх головна особливість полягає у викладці історії в максимально графічному виконанні, при цьому текст майже не використовується.

Якісні сучасні комікси можна вигідно придбати на сайті видавництва ranok.ua, заходьте якщо хочете порадувати свою дитину цікавою новинкою. В магазині видавництва запропоновані різноманітні твори від українських та іноземних авторів, які мають яскраві обкладинки та сторінки всередині, випускаються з різних тематик та дуже легко читаються підлітками. Такі твори завжди доречні – будуть гарним подарунком, прекрасною альтернативою будь-якому класичному виданню, ба більше – в деяких випадках дозволяють заохотити до читання дитину, яка взагалі не дуже полюбляє такий процес.

Плюси коміксів, які не варто недооцінювати

Уявімо, що Вам вже не потрібні посібники і почитати Ви вирішили комікс. Перше, що Вам сподобається, це його яскравість, наявність великої кількості графічних елементів та кольорів. Але зовнішній вигляд – тільки вершина айсбергу, насправді, такі друковані вироби мають масу переваг перед класичними книжками:

  • Дозволяють розширювати кругозір та словниковий запас значно легше – як би не сдавалось на перший погляд, все ж таки, частина коміксу складається з тексту, а отже – дитина буде практикувати читання.
  • Заохочують до читання – багато дітей не вважають цікавим для себе саме читання книг, оскільки вони складні та мають багато сторінок. Комікс навпаки – дуже легкий та цікавий, читається легко й швидко.
  • Спонукають до творчості – яскраві картинки можуть не тільки спонукати до читання, а й наштовхувати дитину на думку про покращення власних навичок малювання, створення власних коміксів.
  • Розповідають про взаємодію персонажів, їх дії та реакції – графічна демонстрація дозволяє дітям зрозуміти багато реакцій персонажа краще, адже події зображуються ілюстрацією.

Як бачите, переваг від читання саме коміксів достатньо. Тим паче, якщо враховувати той факт, що дитина взагалі не любить читання. Завдяки використанню коміксів Ви можете привчити підлітка до отримання нових знань, продемонструвати йому легкий та цікавий спосіб практикуватися в читанні. Згодом, його увагу можуть привернути й більш складні теми для читання та вивчення, тим паче, що на сайті магазину “Ранок” можна придбати енциклопедичні книги та різноманітні матеріали, де математика, фізика, хімія та багато складних наук представлені в дуже незвичайному та цікавому вигляді.