Вейпери-новачки часто змушені робити вибір, який нікотин вибрати, сольовий чи органічний. Тут необхідно детально розглянути всі властивості, щоб зробити правильний вибір. Слід зазначити, що сольовий нікотин більше підходить для паріння на малопотужних пристроях типу pod. Має досить високу концентрацію. Міцність варіюється від мінімальної – 20 мг/мл і до максимальної – це солевая жидкость

У чому особливість сольового нікотину?

Серед головних переваг та особливостей сольового нікотину слід відзначити здатність цієї речовини швидко насичувати організм вейпера, а також нижчий рівень кислотності, схожий на людський організм. Ефект накурювання при парінні сольових рідин настає вже через 2-3 затяжки.

Купить жижу для пода витрачаються набагато економніше. Але рекомендовано їх використання виключно на малопотужних подах не більше 20 Вт. Справа в тому, що через значну міцність використання на потужніших вейпах може швидко настати передозування.

Використання сольового нікотину в подах – відмінна альтернатива звичайному курінню. Виходить швидкий ефект насичення, що триває довше. Плюс до всього, паріння вейпом на сольовому нікотині безпечніше як для користувача, так і для людей, що його оточують.

У складі рідин на сольовому нікотині не тільки сольовий нікотин. До складу також входить: гліцерин, пропіленгліколь та ароматизатори. Те, у яких пропорціях вони замішані, впливає на підсумкові властивості рідини. Оптимальним вважається використання VG/PG рівним 50/50. Міцність сольового нікотину вимірюється від 20 до 65 мг/мл. Щодо вибору смаку, то є можливість вибирати: десертні смаки, випічка, напої, фрукти, ягоди.

Де купити рідини salt?

Фахівці рекомендують купувати рідини у перевіреному магазині. Найкраще замовити через інтернет. Наприклад, вейпшоп Vaper`s Lab пропонує великий вибір якісної продукції. Докладніше дізнайтесь купить жижу.