Сьогодні ми розглянемо особливості сучасного стилю фьюжн, а також дізнаємося, які моделі електрокамінів від Astra Flame впишуться в інтер'єр даного стилю.

Цей стиль цікавий тим, що поєднує абсолютно будь-які стилі інтер'єру. Основне правило – відсутність жорстких канонів та обмежень! Усі елементи інтер'єру пов'язані не так на функціональному, але в ефективному рівні. Ця відмова від типових стилістичних норм та правил дозволяє створювати унікальні, абсолютно ексклюзивні інтер'єри.

Найчастіше ф'южн, як стиль інтер'єру, втілюється у квартирах, особливо так званих «сталінках», «хрущовках». Інтер'єрний стиль фьюжн найчастіше будується на поєднанні минулого, сьогодення та майбутнього. «Минуле» - це всілякий антикваріат або старовинні речі: меблі, світильники, вази, статуетки, картини та інші елементи декору. При цьому бажано, щоб усі предмети були з різних епох та культур, це дозволить створити особливу атмосферу. «Майбутнє» в інтер'єрі постає у вигляді оригінальних сучасних творів, наприклад, дизайнерського крісла незвичайного дизайну, гігантського світильника або картини екстравагантної техніки, також це можуть бути фігурки та статуетки. Основними критеріями іміджу фьюжн є: фактура; колір; матеріали.

Відмінні риси ф'южн в інтер'єрі:

  • Колірний спектр. Найчастіше фьюжн має на увазі яскраві насичені малюнки, цьому стилю не властиві нейтральні відтінки, але це означає, що фьюжн – це колористичний хаос. Колірна гама цього стилю, перш за все, має бути дуже продуманою та гармонійною. Всі відтінки ретельно підібрані, оскільки саме колір сплітає різностилеві елементи в цілісний, збалансований інтер'єр.
  • Основні кольори: індиго, аквамарин, насичено-рожевий, фіолетово-вишневий, відтінки зеленого та жовтого, теракотовий, червоний. Ця різноманітність кольорів обов'язково пом'якшується білим, відтінками сірого та навіть чорним. Особливе місце в інтер'єрах фьюжн займають різні принти та візерунки (етнічні, рослинні, анімалістичні), правда з ними потрібно бути обережним, потрібно відчувати баланс.
  • Матеріали використовуються різні: метал і дерево, натуральний камінь і цегла, натуральна шкіра і хутро, пластик і скло.
  • Стіни часто визначають функціональні зони у просторі. Цей прийом виконується за рахунок різної фактури стін, наприклад, фарбування їх у різні кольори або обклеювання шпалерами, облицювання декоративним каменем, виготовлення фактурної штукатурки або імітації цегли.
  • Стеля. Фьюжн має на увазі змішання будь-яких стилів, тому стеля може мати різну форму і дизайн, все залежить від домінуючого стилю в інтер'єрі.
  • Підлога. Окрасою підлоги виступають традиційні або сучасні килими, а також шкіри тварин або їх імітації.
  • Меблі. Головне правило при підборі меблів для інтер'єру у стилі фьюжн – це повна відмова від меблевих гарнітурів та наборів в одному стилі. Фьюжн – це «змішення», і меблі для цього – найвиразніший інструмент.
  • Освітлення. Найчастіше використовується точкове світло, цей вид освітлення вигідно зонує простір і наголошує на потрібних частинах. Центральні багаторіжкові люстри використовуються досить рідко, переважно цю роль виконують підвісні світильники, що висвітлюють конкретну зону в інтер'єрі, а не всю кімнату. Настільні лампи, бра, торшери, додаткове освітлення виконують функцію декору.
  • Декор інтер'єру фьюжн обов'язково має бути різного часу з мотивами різних культур, це можуть бути картини, фоторамки, свічники, а також суто етнічні елементи (африканські маски та тотеми, мексиканські сомбреро, російські матрьошки або вази давньокитайської династії). Актуальні для фьюжн елементи поп-арту: наклейки, постери, графіті на стіні, такий декор привнесе нотку зухвалості та азарту.
  • Текстиль - необхідний елемент в інтер'єрі фьюжн. Він відповідає за текстуру та укладання. Всі види тканин від грубого льону та джуту до богемного оксамиту, велюру та фетру. Пишні портьєри, вишукані портьєри, декоративні покривала та килими перетворять будь-який простір на закінчений гармонійний інтер'єр.

Основною перевагою стилю фьюжн є його постійний розвиток, він знаходиться в постійному вдосконаленні. Мешканці цього інтер'єру можуть додатково наповнювати простір новими деталями, прикладом яких стануть електрокаміни як поєднання сучасних та традиційних елементів.

Фьюжн – інтер'єрний стиль, побудований на емоційному сприйнятті, де важлива гармонія фактур, меблів та інших елементів простору.

Електрокаміни додають даному стилю світла та затишку. Особливо з 3D-ефектом дизайн інтер'єру здатний ожити та заграти новими фарбами, щоб ваш простір ідеально підходив для вечора біля багаття з чудовою книгою.