Замовлення речей чи взуття потребують навичок та знань, які дозволять відрізнити підробку від оригіналу. Кожна людина, яка цінує фірмові речі, розуміє наскільки це важливо та впливає на подальшу експлуатацію, тому пропонуємо визначити основні поради, які дозволять унеможливити неприємні покупки.

Вибір спортивного взуття – як визначити підробку

Оригінальне спортивне взуття є дуже популярною мішенню для виробників підробок. Так само, як і у випадку з одягом, ви легко можете купити взуття, яке не має абсолютно нічого спільного з оригіналом. Для того щоб не попастись на гачок, бажано робити покупки в перевірених компаніях, товари в яких мають всі ознаки оригіналу.

Головні критерії безпечного вибору спортивного взуття:

1.      Перевірте ціну: якщо пара кросівок продається значно дешевше за роздрібну ціну, швидше за все, це підробка.

2.      Огляньте упаковку: на коробці має бути правильний брендинг, включаючи логотип, шрифт та стиль.

3.      Зверніть увагу на шви: на оригінальних кросівках шви мають бути рівними та акуратними.

4.      Перевірте матеріали: у справжніх кросівках використовуватимуться високоякісні матеріали.

5.      Шукайте справжнє маркування: перевірте правильність маркування, п'ятку та устілкою.

6.      Порівняйте деталі: порівняйте деталі кросівок із справжньою парою на сайті виробника.

7.      Перевірте наявність голографічних позначок. Багато справжніх кросівок мають голографічні мітки, які важко відтворити.

8.      Огляньте підошву: підошва справжніх кросівок повинна мати унікальний малюнок та логотип.

9.      Вивчіть продавця: купуйте тільки у надійних продавців та уникайте підозрілих веб-сайтів.

10.   Знайте історію: ознайомтеся з історією кросівок, щоб розпізнати будь-які невідповідності.

Українські споживачі мають унікальну можливість купувати спортивні чоловічі кросівки. Для цього достатньо відвідати сайт sport-mood.com або магазин SPORT MOOD у м.Рівне. Ця компанія продає виключно оригінальний одяг та взуття відомих брендів та має всі ознаки та підтвердження автентичності.

В каталозі компанії запропоновані дитячі, чоловічі та спортивні жіночі кросівки таких брендів як Adidas, Puma, Reebook, Nike. Для кожного бренду приманні певні особливості та ознаки оригіналу, тому радимо їх вивчити та звертати увагу при замовленні.

Поради по вибору спортивного взуття відомих брендів

Кожне взуття Nike має вкладку на язичку, на ньому можна знайти 9-значний код і дату виробництва обраного взуття. Просто введіть ці дані в пошуковик і перевірте на сайті виробника. Звичайно, слід звернути увагу і на візуальні деталі - спосіб пошиття, логотип - його якість, розташування символів, шрифт.

Кросівки Adidas можна відрізнити за правильною назвою бренду, знаменитими трьома смугами та характерним шрифтом. Бренд Adidas також надає кожній парі виготовленого взуття серійний код, який ви знайдете на бірці та упаковці.

При виборі кросівок Puma, як і у випадку з Adidas, варто звернути увагу на логотип - опечатки, шрифт і розподіл символів на взутті. Також перевірте логотип Puma на підошві, він має бути тисневий. Особливу увагу варто звернути на марку Puma, яка на підробках завжди виглядає зовсім не так, як на оригіналі. Також потрібно перевіряти шви, стики та кожну візуальну деталь, яка у справжніх Puma досконала.

У випадку з брендом Reebok виробники підробок перевершують один одного в ідеях, а так як взуття цієї фірми користується великою популярністю, популярністю стали користуватися і дешеві підробки. Переконайтеся, що наклейка в коробці містить той самий серійний номер (літера і 5 цифр), що й на язичку черевика. Вкладка завжди повинна бути пришита, а не приклеєна. Всі шви, вставки і логотип, вшиті на язичку і в інших елементах взуття, повинні бути ідеальними – рівними та акуратними.