Згідно з нормами діючого на сьогоднішній момент законодавства, кожна компанія, яка надає послуги в сфері азартних розваг, зокрема й покерний рум, має отримати ліцензію відповідного зразка та працювали легально, з урахуванням особливостей цієї ліцензії. Власне, перелік різних нюансів та особливостей в законодавстві достатній. Одним з найбільш неоднозначних пунктів для багатьох стала необхідність проходити реєстрацію та підтверджувати особу. Навіть не дивлячись на те, що процедура досить проста та зрозуміла, багато кому з користувачів покерних румів стає важко опанувати необхідність проходження реєстрації.

На прикладі великого професійного покер-руму GGpoker спробуємо розібратись, які саме переваги може надати реєстрація та чим вона особлива саме в додатку цієї компанії? Варто уточнити, що саме ГГпокер є тим майданчиком, де можна з легкістю грати в різні види покера, змагаючись з великою кількістю гравців – тут найбільший в країні ігровий трафік, а отже – Ви точно зможете знайти суперника, який дозволить Вам виграти.

З чого варто починати – верифікація чи реєстрація?

Компанія ГГпокер на відміну від багатьох конкурентів запропонувала своїм гравцям можливість грати не на сайті компанії, а в сучасному додатку. Ця спеціальна програма розроблена з урахуванням потреб клієнтів, адаптована під різні пристрої, які працюють на різних операційних системах. Ще один вагомий плюс – в ній дуже просто зареєструватися. Для початку проходження реєстрації Вам знадобиться:

  • Відвідати офіційний сайт компанії ГГпокер.
  • Обрати для себе оптимальний варіант встановлення програми (звертайте увагу не тільки на розмір файлу або гаджет, який Ви будете використовувати для гри, а й на тип операційної системи при скачуванні файлу).
  • Скачати та встановити додаток, враховуючи необхідні дані.
  • Почати реєстрацію.

Процес реєстрації в додатку ГГпокер не повинен зайняти багато часу, він буде простим і максимально комфортним. Вам потрібно буде лише вказати відповіді на питання простої анкети, приведеної у відповідному розділі одразу після встановлення. Як тільки Ви завершите процес реєстрації можна буде переходити до верифікації – система автоматично перевірить правильність внесення даних та зробіть висновок, чи не було допущено помилок в процесі її проходження.

Загалом, зробити помилку і не правильно відповісти на запитання анкети досить складно – вони прості і зрозумілі. У випадку ж, коли Ви дійсно не знаєте відповіді, не можете пройти реєстрацію з будь-який причин або отримуєте відмову від авторизації, на офіційному сайті компанії можна звернутися за допомогою до технічних фахівців – вони завжди пропонують найкращий підхід до рішення подібних проблем. Пам’ятайте, зареєстровані користувачі не тільки можуть не хвилюватися про вивід коштів моментально з власного акаунту на рахунок, а й будуть захищені багаторівневою системою від маніпуляцій власними даними. Реєстрація також принесе плюси у вигляді бонусів.