Якщо ви втомилися від метушні міста, хочете у вільну днину поїхати на природу та шукаєте цікаві локації, де ще не були, придивіться до такого напрямку, як Українські Карпати. Зовсім неподалік від Львова знаходиться найбільший національний парк в Україні, який має назву Сколівські Бескиди. Це мальовничі пейзажі та чарівна краса природи, яка захоплює з перших секунд, дозволяє розслабитись та відпочити.

Сколівські Бескиди красиві протягом усього року Ви можете приїжджати сюди не відпочинок ранньою весною, спекотним літом чи золотою осінню. Головне записатися на екскурсії та ознайомитись з програмою поїздки, це можна зробити за посиланням https://tirastour.com.ua/ekskursiji-v-karpati/skolivs-ki-beskidi.

Що цікавого є на території парку

Сколівські Бескиди відомі не просто красивим мальовничим пейзажем: національний парк настільки величезний, що його територією ви можете буквально гуляти годинами. І на кожному кроці відкривати для себе щось нове та цікаве. Наприклад, під час екскурсії у вас буде можливість побачити:

  • Урицькі скелі, які належать до Семи чудес України. Колись це була давня фортеця, зараз від неї залишились величні руїни, а також ж гроти, що вирубані просто у скелях, підземні ходи тощо.
  • Тустань. Величезний ландшафтний комплекс, де можна побачити красиву природу. Тут проводиться однойменний фестиваль Середньовічної культури.
  • Кам'янка. Красивий водоспад, неподалік від якого знаходиться Мертве озеро, багате на сірководень.

І це далеко не все: на території Сколівських Бескидів сховано що багато природних та навіть архітектурних пам'яток. Нікого не залишать байдужими різноманіття флори та фауни, цілющі властивості мінеральних вод та величність гір.

Кому сподобається екскурсія до Сколівських Бескидів

До Сколівських Бескидів можна дістатися безпосередньо зі Львова. Автобусна екскурсія триває 9 годин. Тобто ви можете витратити усього один день, аби отримати купу яскравих вражень та незабутніх емоцій. Навіть фотографії з національного парку не залишають байдужим. А тепер уявіть, що усе це ви зможете побачити власними очима.

Екскурсія до Сколівських Бескидів буде цікавою як для дорослих, так і для дітей. Гіди пропонують різноманітні програми, які включають найцікавіші та найгарніші місця національного парку. Головне приїжджати сюди за хорошої погоди, аби ви могли годинами гуляти територією з комфортом.