Від того, наскільки уважно ви підійдете до підбору лінз на https://glazok.net.ua/, залежить якість видимого зображення та здоровий, комфортний стан очей. На ваші враження від використання вплине режим заміни, правильний догляд та, звичайно, матеріал виробу.

На перший погляд складно визначити, у чому різниця між силікон-гідрогелевими та гідрогелевими лінзами та які краще. У цій статті ми розповімо про особливості матеріалів та допоможемо підібрати відповідний саме вам!

Порада: проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом перед покупкою контактних лінз на https://glazok.net.ua/! Це обов'язково, адже рецепт на окуляри відрізняється від рецепту на лінзи для очей. Лікар проведе діагностику та дасть потрібні рекомендації. Тільки після цього можна зайнятися самостійним вибором в онлайн-магазині чи оптиці.

Різниця між силікон-гідрогелевими та гідрогелевими лінзами

Нашим очам важливо отримувати достатню кількість кисню, щоб не було гіпоксії та почервоніння, а також завжди бути зволоженими, щоб не турбувало відчуття сухості та смаринки в оці. Розберемося, як матеріали лінз відповідають цим вимогам.

Замовити контактні лінзи можна на https://glazok.net.ua/!

Рогівка ока самостійно «дихає», тобто кисень надходить до неї із зовнішнього середовища, прямо з повітря. Контактний засіб корекції зору може стати перепоною на шляху повітря до рогівки. Тому важливо, щоб матеріал оптичного виробу добре пропускав кисень і дозволяв оку вільно дихати.

Зволоженість рогівки забезпечується нашою сльозовою рідиною. Але тривале носіння лінз сповільнює її виділення. У такому випадку необхідно, щоб матеріали могли якісно утримувати вологу і тим самим захищали очі від пересихання.

Таким чином, стає зрозуміло, що при виборі лінз в першу чергу варто звернути увагу на:

 - рівень киснепроникності,

 - вміст вологи.

Тобто те, скільки кисню вони здатні пропустити і скільки вологи утримати. Ці показники є визначальними в обох матеріалах. У цьому й проявляється відмінність гідрогелевих лінз від силікон-гідрогелевих лінз.

Отже, м'які контактні лінзи виробляють із двох видів матеріалів: гідрогель та силікон-гідрогель. Обидва мають свої особливості, які роблять певні вироби такими, що підходять одним людям і невідповідними іншим.

Гідрогелеві контактні лінзи відрізняються можливістю довго та добре утримувати вологу. Вода в гідрогелевому матеріалі не тільки забезпечує зволоженість очей у процесі носіння, а й служить провідником кисню, який потрібний рогівці. Однак тієї кількості повітря, яку доставляє вода, недостатньо для тривалого носіння лінз.

Для усунення цієї недосконалості було створено силікон-гідрогелеві контактні лінзи, які можна носити довше, не побоюючись гіпоксії.