Електрична тепла підлога сьогодні активно використовується як основний або ж альтернативний спосіб обігрівання помешкання. Вона дозволяє отримати комфортний мікроклімат, зробити підлогове покриття теплим та зручним для переміщення по ньому навіть босоніж.

Звісно, у такої системи є як переваги, так і недоліки. То ж перш ніж встановити в себе теплу електричну підлогу, потрібно розібратися з кожним із цих аспектів.

Переваги теплої підлоги

Сьогодні тепла електрична підлога представлена в широкому асортименті. За посиланням https://fazastore.com.ua/ua/g105819244-teplyj-pol-elektricheskij ви можете знайти різні види системи, підібрати її під конкретне підлогове покриття за потрібними вам технічними характеристиками.

Серед основних переваг такого методу обігріву:

  • Компактність. На відміну від опалювальних пристроїв та батарей теплу підлогу не помітно, навіть коли вона працює. Старі моделі могли забирати забагато висоти кімнати. Втім, сучасна система максимально тонка і підходить навіть для приміщень з низькими стелями. Вони не псують дизайн, немає потреби навіть вписувати їх у нього, оскільки мати та кабелі приховані під підлоговим покриттям.
  • Рівномірне нагрівання приміщення. Якщо батарея гріє тільки на одній ділянці, то тепла підлога рівномірно прогріває всю кімнату, де б ви не знаходилися.
  • Простий та швидкий монтаж. В деяких випадках ви можете навіть встановити теплу підлогу власноруч. Але навіть якщо доведеться заручитися допомогою професіоналів, процес монтажу максимально швидкий і займає всього кілька годин. Після цього систему можна вводити в експлуатацію.
  • Універсальність. Сучасна тепла підлога встановлюється під будь-яке підлогове покриття: ламінат, керамічна плитка, паркетна дошка, лінолеум, ковролін тощо. Її монтують в усі кімнати будинку або квартири: вітальню, кухню, ванну кімнату та навіть дитячу.

Недоліки теплої електричної підлоги

Перед тим як встановлювати систему тепла підлога, варто дізнатися, чи є у неї мінуси і, якщо є, то які саме? Серед недоліків варто зазначити хіба те, що помилка під час вибору та монтажу системи може призвести до того, що тепла підлога буде протікати. У такому разі є ризик затопити не тільки кімнату, але й сусідів знизу. Більш того, для ремонту доведеться повністю демонтувати підлогове покриття, аби знайти місце протікання.

Якщо ж все зробити правильно і вибирати продукцію перевірених виробників, цієї помилки можна уникнути.